Sponsorlu Bağlantılar

TEOG’dan Düşük Aldım Ne Yapmalıyım?

Categories Rehberlik
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

TEOG’dan Düşük Aldım

Ben büyük bir tıp kazanma delisiyim teog denilen sınavdan cok düşük bir puan aldım aslında şuana kadar gercekten başarılı bir öğrenciydim hep ilk üçteydim yani temelim sağlam sayılır teogtanda 500üzerinden 432 aldim şimdi fen lisesi hayal ederken anadolu lisesine gidicem kendime olan güvenim biraz kırıldı ama sonra düzden tıpı kazananları duyduktan sonre biraz düzeldim şuan kazanmak için ne gerekiyorsa yapariım koc üniversitesi tıp fakultesini istiyorum ne yapmam gerekiyor birde universiteyle ilgili bir bilginiz varmıs

Derscalisiyorum.com.tr Yöneticisi Cevap:
Moralinizi bozmamış olmanız güzel birçok öğrenci Anadolu Lisesinden Tıp kazanabiliyor. Önünüzde 4 yıl bir süre var bu süreyi olabildiğince verimli kullanın. Nasıl çalışmanız gerektiği ile ilgili; bu sayfada çalışma programı, yöntemi hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate almanızı öneririm ayrıca Sürekli Başarı için yazımızı okumanızı öneririm. Koç üniversitesi Uluslararası saygın üniversitelerimizden biri olup mezunları önemli pozisyonlarda çalışıyorlar. Eğer hedefiniz %100 burslu ise çok fazla çalışmanız gerekmektedir. Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

8 Yorum

 1. 1. teogtan 65 yanlış yaptımn hangi liseye gideirm yrdmcı olun, gece gündüz ağlıyorum sağlık mesleğe gidermiyim lütfennnnn hemşirelik hayalim 2 oturumda düzelirmi

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Moralinizi bozmadan ikinci sınavınıza sıkı bir çalışma yaparak alabileceğini en iyi başarıyı almaya çalışın. Çevrenizdeki liselerin taban puanlarına bakarak bir fikir edinebilirsiniz.

 2. Merhaba!TEOG sınavına girdim bu sene çok çalıştım gece-gündüz ve çok fazla beklenti vardı öğretmenlerim full çekersin diyorlardı ama ben beklentiyi karşılayamadım ve günlerce ağladım Matematikten 4 ,Türkçeden 1, Fenden 2 ,Inkılap tan 1 yanlış yaptım kalanlar full olmak üzere.6.sınıf ortalama 98 7.sınıf 96 ve ben Vefa Lisesini istiyorum ama yetersiz sanki puanım tam olarak puanım hakkında bilgilendirir ve 2.TEOG ta tahmini istediğim lise için neler yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Öncelikle olumsuz düşünmeyin.Şansız hala devam etmektedir, moralinizi bozmadan 2.Sınavınıza hazırlanmaya devam edin ve hedefiniz tam puan almak olsun.

 3. Teogdan 45 yanlışım çıktı çok kötü hangi liselere gidebilirim

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Kılavuzdan bulunduğunuz bölgedeki liseleri inceleyebilirsiniz.

 4. 1. TEOGDAN 430 PUAN ALDIM NORALDE ÇOK BAŞARILIYIMDIR VE ÖÖĞRETMENLERİM BENDEN FEN LİSESİ BEKİYORDU MORALİM VE PİSKOLOJİM ÇOK BOZUK NE YAPMALIYIM ?

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:

  Merhabalar. Öncelikle moralinizi bozmayın ve önünüzdeki sınava odaklanın. Bu sayfamızda çalışma programı, yöntemi hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate almanızı öneririm ayrıca Sürekli Başarı için yazımızı okumanızı öneririm.

 5. 1 . teog tan düşük aldım çok mutsuzum fen lisesi istiyorum ama matematikten 65 aldım normalde zekiyim ama emin olduğum bütün sorular yanlış çıktı 2 . dönem nasıl çalışmalıyım ve moralimi nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin ağlamaktan gözlerim acıdı birde bana sürekli baskı yapıyorlar öğretmenlerim ve ailem düşük not aldığım zaman bana moral vermek yerine nie düşük aldın çalışsaydın filan diyolar benim yaşadığım ev zaten bir odalı çalışamıyorum dershaneyede yollamadılar elimden gelini yapmaya çalışıyorum kimse ders konusunda yardım etmiyor lütfen nasıl çalışmam konusunda ve moral konusunda yardımcı olun

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Öncelikle moralinizi bozmayı bir kenara bırakıp önünüzdeki sınava odaklanın. Bu sayfada Ders Çalışma İsteği Nasıl Kazanılır,çalışma programı, yöntemi hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate almanızı öneririm ayrıca Sürekli Başarı için yazımızı okumanızı öneririm.

 6. Merhaba ben de bu sene teog denilen sınava girdim ama çok düşük aldım şimdi imam hatip öğrencisiyim sorunum şu ders çalışasım geliyor geliyorum çalışmaya başlıyorum sonra canım sıkılıyor geri kapatıyorum kitabı ya ben böyle gidersem nasıl başarılı olucam ki zaten ailemde ümidi kesmeye başladılar ne olur bana yardımcı olun

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Bu sayfamızda Ders Çalışma İsteği Nasıl Kazanılır, çalışma programı, yöntemi hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate almanızı öneririm ayrıca Sürekli Başarı için yazımızı okumanızı öneririm. Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir