Sponsorlu Bağlantılar

Yasal Uyarı

Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

İletişim Mail:  admin@derscalisiyorum.com.tr

YASAL UYARI:

 Sitemizdeki bilgiler,  rehberlik tarafından verilen cevaplar bilgilendirme amaçlı olup, doğabilecek aksaklıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Doğru bilgi için resmi kaynakları takip etmenizi öneriyoruz.

Bu sitedeki tüm makaleler, ders notları, çalışmalar yalnızca bilgilendirme maksatlıdır. Bu bilgiler karşılığında hiçbir şekilde, hiç kimseden maddi bir istekte bulunulmamakta ve bu bilgiler hiçbir şekilde satılmamaktadır. Site, tamamen ücretsiz bir bilgi platformudur.

Sitenin sahipleri ve yöneticileri; telif konusuna büyük önem vermektedirler. Site içeriğindeki bütün veriler, hiçbir art niyet gözetmeksizin; yalnızca insanlığa bilimsel açıdan fayda sağlayabilmek için, internetten ve çeşitli kitap ve benzeri kaynaklardan derlenmiştir. Bu derlemeler esnasında, içeriğin yoğunluğu (çokluğu) nedeniyle, yararlanılan bütün yazarlardan, kaynaklardan, bu kaynakların hak ve imtiyaz sahiplerinden izin alınamamış olabilir. Bu sebeple, sayfalarımızda göreceğiniz ve üzerinde hak iddia edebileceğiniz bütün içerik bilgileri için lütfen iletişime geçip site yönetimini uyarınız. Bu sebeple yapılabilecek herhangi bir uyarının ardından, gereken işlemler en kısa sürede (Yasal Süre Telif Hakkı olan Makale vb ürünlerin bizden kaldırılması istendikten sonra 3 Gün içinde kaldırma zorunluluğumuz vardır) yapılacaktır.

Önemle vurgulamaktayız ki bu sayfalardaki bilgilerin telif haklarının kontrolü, sayfaların ve içeriğin çokluğu nedeniyle tam olarak yapılamamaktadır. Bu sebeple telif ile ilgili sorunları, lütfen iletişim bağlantımızdan site yöneticilerine iletiniz. İletilen her türlü istek, şikayet ve sorun en kısa zamanda değerlendirilip bu yönde harekete geçilecek ve gerekenler yapılacaktır, dilediğiniz içerik en kısa sürede sitenin sayfalarından kaldırılacaktır. Bu konuda lütfen bütün uyarılarımızı dikkate alınız.

İletişim bağlantımız yoluyla bize iletilmeyen hiçbir sorundan (telif konusu, hatalı içerik, yanlış bilgi, çalışmayan sayfa vb.) sitenin sahipleri ve yöneticileri sorumlu tutulamaz. Bu sebeple, lütfen şikayetlerinizi anlaşılır bir dil ve açıklamalı ifadelerle iletişim bağlantımızdan site yöneticilerine iletiniz.

Mak.Müh. Mert Bey

Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir