Sponsorlu Bağlantılar

Polis Olmak İstiyorum Nereden Başlamalıyım?

Categories Rehberlik
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Polis Olmak İstiyorum Nereden Başlamalıyım?


hocam cok yardımınıza ıhtıyacım var hemde acilen  benım matematık hıc bı bılgım yok yanı carpma felan 0 ezberlemedım hocam 2 kez lise 1de sınıfda kalp atıldım sımdı acıkdan yazılıcam ve sımdı bi hedefim var hocam benım kucukknden beri bi hedefim yokdu sımdı polis olmak ıstıyorum bu hedefıde daha yenı karar verdım 3 4 hafta önce cok özeniyorm onlara 17 yasındayım açık öğretım kayıtları baslamadı ama  ağustosta giricem sınavda 4 5 ay sonra olucakmiş hocam hocam ben lıse 1 i geçmek istiyorm hemde çok ama matematiği bilmiyorm hiç bi türlü nerden bailamam lazım hocam bana bılgı verın hangı konuları calısım cok azımlıyım ama azmimi kaybediyorum öğrenemedıkce ıcımdekı polis olma tutkusu azalıyr lütfen yrdm edn hocam sorcklarm var dha .s 🙁

Sinan Derscalisiyorum.com.tr Danışmanı Yorumunuza Cevap:

Senin öncelikli hedefin sınıf geçmek hedeflerini parçala ve kısa zamanlı hedefler yapki azmin azalmasın.Matematik 0 diyorsun sitemizde konu anlatımları ders için mevcut.

 

lise 1den lise 4 e kadar her içerik sitemizde mevcut. liseyi bitirdikten sonra Ygs den belli bi baraj puanı alıp Polislik için gerekli sınava girmeye hak kazanıyorsun. Sonra dan onlarında sınavları ve mülakatları var anlayacağın yolun uzun senin ilk olayın liseden mezun olmak.bunun içinde verdiğin linklerde 4 senenin matematiği mevcut. umarım hedefine başarırsın başka sorularınız varsa çekinmeden her zaman sorabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

  1. Çok teşekkür ederim hocam sorularmı cevapladıgınız ıcın inşaallah sizin sayenızde başarılı olucam birde benm dediğim açık öğretim lisesinde sınıf geçme yokmuş puanlamı ney geçiyomuşsun 192 yapınca geçıyomşsun 9 soru bıldıgınde sorulardan sınıfı geçıyomssun 🙂 birde hocam bana ders çalışma teknıklerı varsa verebılırmısınız yanı dersleri anlayamıyorum aklımda kalmıyor ders çalışmak istiyorum ama bişey öğrenemyınce hevesim kırılıyor cesaretım azalıyor umutlar gıdıyor yanı hocam 🙁 napcm anlamadım . Dersler içinde çok teşekkür ederim hocam çok sevindim 🙂

    1. Öncellikle temel konularından başlayın, dersleri günlere bölün, Konuya çalıştıktan sonra o konu ile ilgili soru çözün hafta sonları daha önceki günlerde çalıştığınız konularla ilgili birer test çözerek tekrarda bulunun. Bu sayfada çalışma programı nasıl olması gerektiği hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate alın. Aynı şekilde kendinize uygulayabilirsiniz ama kendinizi çok çalışacağım diye fazla kasmayın, çokta az çalışmayın. Dersten soğutmadan düzenli ve sistemli çalışmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir