Sponsorlu Bağlantılar

LYS Konularını Bitirebilir Miyim?

Categories Rehberlik
Sponsorlu Bağlantılar


Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

LYS Konularını Bitirebilir Miyim?

ayşenur topaloğlu: merhabalar hocam.
ben sayısal öğrencisiyim ve hedefim tıp.ygs den 3700.oldum sizce bunuilk 10000 e çekebilirmiyim?
bir sorum daha olacakşu anda izinliyim ve okula gitmiyorum sizce bu kalan zamanda lys konularını bitirebilir miyim?(bir konuyu yaklaşık 1 saatte konu olarak bitiriyorum.)
şimdiden teşekkür ederim 🙂

Derscalisiyorum.com.tr Yöneticisi Yorumunuza Cevap:
Merhabalar. Eğer bugüne kadar düzenli çalışma yaptıysanız ve alt yapınız sağlamsa ve LYS’den çok çok iyi bir sonuçla istediğiniz bölümü kazanmak mümkün ama belirttiğiniz gibi sınava çok az bir süre kaldı bu süre bu yüzden önünüzdeki süreyi olabildiğince kullanmalısınız. Konuları bitirme konusunda ise bazı konuları bitirmeniz 1 saat sürerken bazı konular 6 saat sürebilir bu konun zorluğuna göre değişebilir. Bu yüzden konuyu bitireceğim diye konuyu düzgün bir şekilde çalışmadan geçmeyiniz. Ayrıca bir konuyu çalışmak o konun bittiği anlamına gelmemektedir. O konu hakkında testler çözerek pekiştirmeli ve hatalarının çözümlerini öğrenmelisiniz bu da 1 saatten fazla bir sürede gerçekleşebilir.  Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

4 Yorum

  1. öncelikle merhaba bi sorum olacaktı size ben şu zaman’a kadar fazla bi birikim yapmadım lys için 1 ay gibi bi süre var ve 300 almak istiyorum 3 oturum yatırdım iyi bi sonuç almak istiyorum ve bugünden itibaren sıka çalışmaya başladım sizce buradaki videoların yararı olur mu bana ne yapmam lazım akıl verirmisiniz ?

    Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
    Tabi ki buradaki videoların yararı olacaktır ancak sadece buradaki videolara çalışarak başarı elde edilmez. Konu çalışma+ soru çözme ve düzenli tekrarla başarı elde edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir