Sponsorlu Bağlantılar

Denemelerde Başarılı Olamıyorum

Categories Rehberlik
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Denemelerde Başarılı Olamıyorum

Ayşenur: Merhaba hocam,

Ben anadolu lisesinde okuyorum.Lise 3 sayısal öğrencisiyim.Okul derslerim de başarılıyım fakat dersanedeki deneme puanlarım çok düşük ileride itü mimarlık istiyorum. Fakat deneme puanlarım benim ders çalışma isteğimi kırıyor sizce deneme puanlarımı nasıl yükseltmeliyim ve seneye konuları yetiştirebimek için bu sene nasıl bir çalışma izlemeliyim? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Derscalisiyorum.com.tr Yöneticisi Yorumunuza Cevap:

Merhabalar öncelikle her denemeden sonra yapamadığınız sorularınızı gidip hocanıza soracaksınız ve nerede neden yanlış yaptığınızı öğreneceksiniz. 2014 YGS-LYSEğer yaptığınız hataları öğrenmeden bir sonraki denemeye geçtiğinizde yine aynı hataları yapacaksınız. Bunun dışında bir konuya çalıştıktan sonra o konu ile ilgili sorun çözün düzenli soru çözmek konuyu kavramanızı sağlar, konuyu unutmamak içinde tekrarlar yapabilirsiniz bu tekrarlar konu tekrarı olmanın dışında, testte çözebilirsiniz. Eğer eksiklerinizi öğrenerek ilerlerseniz belirttiğiniz yeri rahatlıkla kazanabilirsiniz. Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

  1. Hocam bende aynı durumdan şikayetçiyim, rica etsem 11. sınıf sayısal öğrencisi için örnek bir ders programı hazırlayıp yazar mısınız buraya?

    1. Herkesin eksikleri, çalışma şekilleri, boş vakit süreleri farklıdır bu yüzden sizi tanımadan program yazmam doğru olmaz ama program oluştururken temel detaylar vardır bu sayfada çalışma programı nasıl hazırlanır? hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate alarak çalışma programınızı hazırlayabilirsiniz. Programı hazırladıktan sonra programı bana yollarsanız eksik veya hatalı bir şey varsa düzeltiriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir