Sponsorlu Bağlantılar

Grafik Bilgisi Video

Categories Coğrafya Konu Anlatımlı Videolar, Video Kategorisi
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videoda da Coğrafya dersinin önemli konularından biri olan Grafik Bilgisi konusunu göreceğiz. Soruları anlayabilmek için Grafikleri doğru şekilde yorumlayabilmeliyiz bunun için hocamız sizlere grafikler nasıl doğru şekilde yorumlanır bunu anlatacak. EK KAYNAK:

Derscalisiyorum.com.tr olarak sitemizdeki Grafik Bilgisi konusuna çalıştıktan sonra aşağıdaki linkten konuyu daha iyi anlamak için coğrafya ders notlarını inceleyebilir veya diğer konu anlatımlı videolardaı izleyebilirsiniz.

Not: Kaynak En Kısa Sürede Eklenecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

7 Yorum

 1. Merhaba YGS ve LYS kategorileriniz doğru mu acaba yani 2015 YGS-LYS ye göre mi düzenlenmiş ben bu sayfadan işliyorum konularımı önce kitaptan yazarak okuyarak sonra izliyorum buradan,Sadece bu sayfadaki YGS-LYS konularını bitirdiğimde konularım tamamıyla bitmiş olur mu yardımcı olur musunuz ?

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Öncelikle belirtmeliyim ki siteyi her zaman yardımcı kaynak olarak kullanılmasından yanayım. Elinizde ana kaynaklardan derse çalışıp, siteyi de yardımcı kaynak olarak kullanırsanız oldukça verimli olacaktır. Sadece buradan çalışmanız eksik bir çalışmaya neden olabilir.

 2. videolar açılmıyor

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Videoda herhangi bir sorun tespit edemedim. Sayfayı tekrar yenileyip veya başka bir tarayıcı ile dener misiniz? Videonun başlaması İnternet hızınıza göre değişiklik gösterebilir.

 3. merhabalar üniversiteler öğrenci alırken kimi örneğin ygs2 ile yada ygs 6 ;kimide tm1 mf ts diye alıyor. aklıma takılan şu ygs6 ile öğrenci alan yere yerleşmek istiyorsam lys ye girmesem de olur mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir