Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın Şekli ve Coğrafi Konumu Video

Categories Coğrafya Konu Anlatımlı Videolar, Video Kategorisi
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videoda da Dünyanın Şeklini ve bu şeklin sonucu oluşan olayları aynı zamanda videoyun için Coğrafi Konum konusunun geniş bir şekilde anlatımını bulabilirsiniz.

EK KAYNAK:

Derscalisiyorum.com.tr olarak sitemizdeki Dünyanın Şekli ve Coğrafi Konumu konusuna çalıştıktan sonra aşağıdaki linkten konuyu daha iyi anlamak için coğrafya ders notlarını inceleyebilir veya diğer konu anlatımlı videolardaı izleyebilirsiniz.

Not: Kaynak En Kısa Sürede Eklenecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

16 Yorum

  1. Hocam Süpersiniz ALLAH Razı Olsun Sizden. Çok Faydalı Oldunuz Bu Siteyide Çok Beğendim

  2. internetteki böyle güzel anlatan hocaları gördükçe dersane gittiğime çok pişman oluyorum hocam çok başarılı anlatımınız var çoookkkk saolun…

  3. Saygıdeğer hocalarım: sizlere yapmış olduğunuz bu hizmetten ötürü çok teşekkür ediyorum. Dershaneye gidemeyen arkadaşlara böyle sanal alemde sunduğunuz bu hizmetler bir çok talebenin ders ihtiyaçlarını ve konulara hakim olmalarına vesile oluyor. Bütün branşlardaki hocalarımıza saygı ve sevgilerimi sunarım. Sizlere minnettarız.

  4. Dersaneye sırf coğrafya için kaydolmuştum ve sizinle karşılaşınca pişman oldum hocam. Size minnettarım ağzınıza sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir