Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın Şekli ve Coğrafi Konumu Video

Categories Coğrafya Konu Anlatımlı Videolar
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videomuzda Dünyanın Şeklini ve bu şeklin sonucu oluşan olayları aynı zamanda videomuzun için Coğrafi Konum konusunun geniş bir şekilde anlatımını bulabilirsiniz.İlk videomuz 40 dk 17 sn sonraki videomuz 41 dk 46 sn’dir. Konuya daha iyi hakim olabilmek için videoları sırasıyla izlemenizi öneriyoruz.

EK KAYNAK:

Derscalisiyorum.com.tr olarak sitemizdeki Dünyanın Şekli ve Coğrafi Konumu konusuna çalıştıktan sonra aşağıdaki linkten konuyu daha iyi anlamak için coğrafya ders notlarını inceleyebilir veya diğer konu anlatımlı videolarımızı izleyebilirsiniz.

 Dünyanın Şekli ve Coğrafi Konumu Video-1

Dünyanın Şekli ve Coğrafi Konumu Video-2

Sponsorlu Bağlantılar

16 Yorum

  1. internetteki böyle güzel anlatan hocaları gördükçe dersane gittiğime çok pişman oluyorum hocam çok başarılı anlatımınız var çoookkkk saolun…

  2. Saygıdeğer hocalarım: sizlere yapmış olduğunuz bu hizmetten ötürü çok teşekkür ediyorum. Dershaneye gidemeyen arkadaşlara böyle sanal alemde sunduğunuz bu hizmetler bir çok talebenin ders ihtiyaçlarını ve konulara hakim olmalarına vesile oluyor. Bütün branşlardaki hocalarımıza saygı ve sevgilerimi sunarım. Sizlere minnettarız.

  3. Dersaneye sırf coğrafya için kaydolmuştum ve sizinle karşılaşınca pişman oldum hocam. Size minnettarım ağzınıza sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir