Çekim Ekleri Konu Anlatımı Video

Sponsorlu Bağlantılar

Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Çekim Ekleri Konu Anlatımı Video

Bu videomuz da Ek Fiil konusunu, Dilbilgisi Çekim Ekleri, Video içindeki bazı başlıklar, Çekim Ekleri, A) İSİM ÇEKİM EKLERİ:1) Çokluk Eki:  2)Hal Ekleri 3)İyelik ekleri:  4) İlgi ekleri (Tamlama Ekleri): 5)Eşitlik Eki:  6)Ek eylem Ekleri: B)FİİL ÇEKİM EKLERİ 1)Zaman ekleri (Bildirme Kipleri):  2)Dilek kipleri:  3)Şahıs Ekleri, Çekim Ekiyle Yapım Ekinin Farkları, YGS-LYS-DGS-KPSS Ek Fiil Konu Anlatımı Video, LYS Çekim Ekleri , Türkçe Çekim Ekleri Konu Anlatımı göreceğiz.

EK KAYNAK:

Derscalisiyorum.com.tr olarak sitemizdeki Çekim Ekleri konusuna çalıştıktan sonra aşağıdaki linkten konuyu daha iyi anlamak için coğrafya ders notlarını inceleyebilir veya diğer konu anlatımlı videolarımızı izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

"Çekim Ekleri Konu Anlatımı Video" için 4 Yorum

 1. sinem tarafından 28 Kasım 2013 18:56 tarihinde 

  fiiller konusu eksikmi bide saolun

 2. sizi ilgilendirmez tarafından 02 Şubat 2014 17:20 tarihinde 

  çok sagolun

 3. zeynep tarafından 17 Mart 2014 10:41 tarihinde 

  bana cok yardımcı oldunuz allah razı olsun……..

 4. münire tarafından 24 Nisan 2014 12:24 tarihinde 

  türkçe ve edebiyat viseolarını açamıyorum neden olabilir acaba

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Ülkemizde Youtube erişimi engellediği için Bu sayfada bulunan videolarında olduğu gibi Youtube kaynaklı videoları izlemede sorun yaşıyorsunuz. Facebook sayfamızda bu sorunu nasıl aşabileceğiniz ile ilgili gerekli açıklamaları yaptım. Eğer sorunun devam ederse tekrar iletişime geçerseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.