Sponsorlu Bağlantılar

YGS’den Beklediğimden Düşük Aldım

Categories Rehberlik
Sponsorlu Bağlantılar


Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

YGS’den Beklediğimden Düşük Aldım

Seda: merhaba hocam. ben ygsde normalde yaptığım netin 25 net altında yaptım bu sene ilk girişimdi ve sınavda panik olup bıraktım haliyle önceden kurduğum hayaller şuan yüksek bı beklenti gibi oldu ailemde bende cok moralimiz bozuldu 80 bine girdim lysemde şuan iyi değil yarı yarıya neredeyse netlerim ..eczacılığı istiyordum ama olmayacak sanırım böyle giderse bir sene daha calışıcağım başka bir yeri istemiyorum kesin çünkü ama bütün sene evde çalışa bilecek miyim bilmiyorum bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Derscalisiyorum.com.tr Yöneticisi Yorumunuza Cevap:

Merhabalar. Keşke moralinizi bozmasaydın tamam netleriniz düşündüğünüzden daha düşük gelmiş olabilir ama YGS’de 80.000’lerde olman senin eczacılık kazanmanda önünde engel değil. Eğer düzenli ve sistemli çalıştıysan istediğin bölümü inan ki çok rahat kazanabilirsin. Artık YGS’ye takıla kalma vaya seneye tekrar girme düşüncesini de bırak zaten önünde çok az bir süre kaldı bu süreyi çok iyi kullan tüm eksiklerini gidermeye çalış bol bol soru çöz, denemeler çöz, tekrar yap. Dediğim gibi YGS’yi unut. LYS’ye odaklan. Kafana takılan bir olursa her zaman iletişime geçebilirsin.

Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

  1. hocam mrb.ygsde sıralamam 400binlerde.70bine çekebilir miyim bilmiyorum.umutsuzluğa kapılmak istemiyorum.ne önerirsiniz ?

    1. Eğer düzenli ve sistemli çalıştıysanız, eksiklerinizi giderdiyseniz ve LYS’den çok çok iyi bir sonuç alırsanız çekebilirsiniz ancak eksikleriniz var ve konulara hakim değilseniz çok zor olduğunu belirtmeliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir