Sponsorlu Bağlantılar

Sözel Öğrencisiyim Sayısaldan Sınava Gireceğim

Categories Rehberlik, Video Kategorisi
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Sözel Öğrencisiyim Sayısaldan Sınava Gireceğim
merhaba.
sınava yaklaşık 6 ay kadar bi zaman kaldı.sözele gidiyorum sadece lise 1 de sayısal dersi gördüm.sınava sayısaldan gireceğim.6 ayda lise 1 konuları tekrar edip 2-3-4 ün konularını baştan çalışmam gerekecek.istediğim yer ise sakarya üniversitesi inşaat müh. 340 puan yazıyor.

sizin videolarınız ile çalışıyorum.bu kadar zaman içerisinde bu puanı yapacak kadar bişeyler öğrenebilir miyim.yetişmez derseniz boşa yormayım kendimi.2 haftadır stres içindeyim en son size sormak istedim.

 

Derscalisiyorum.com.tr Yöneticisi Yorumunuza Cevap:

Merhabalar. Öncelikle benim yetişmez dememle pes edecek bir düşünce içinde olmayın, kendiniz inanmadıktan sonra istediğiniz kadar çalışın kazanamazsınız. Sorunlarınıza gelirsek, sizin sözel bir öğrenci olmanız ve sınava sayısaldan girmeniz sizin için bir dezavantaj bu bir gerçek. Bu önünüzdeki 6 ayı dolu dolu çalışmalısınız sizin 1 dakika bile kaybedecek vaktiniz yok. Bu önünüzdeki zamanda olabildiğince konu çalışıp, soru çözmeli ve tekrar yapmalısınız. Eğer düzenli ve sistemli çalışırsanız belirttiğiniz yeri kazanamamanız için herhangi bir sebep yok o yüzden stres yapmayı bırakıp sınava odaklanın kafanızdaki tek düşünce YGS ve LYS olsun. Kafanıza takılan bir konu olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

  1. bölümüm eşit ağırlıktı üniversiteyi kazandım ancak bölümümü sevemedim şimdi ygs ye tekrar hazırlanıyorum bu sefer sınava sayısaldan girip hemşirelik tercih etmek istiyorum ancak okul puanımın kırılacağını söylüyorlar okul puanım 55 ti ne kadar kırılır kazanma olasılığım sizce var mı zira çalışmaya başladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir