Sponsorlu Bağlantılar

Pilotaj Eğitim Bölümü Hakkında

Categories Rehberlik
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Pilotaj Eğitim Bölümü Hakkında

Merhaba,
Ben 11. sınıf öğrencisiyim ve 2012de ortalama 420 puanla iyi bir Anadolu lisesine girdim ve bu sonucu hiç bir yardım almadan yaptım sadece 8. sııfta matematikten özel derse gitmiştim.
Hocam bana yol gösterecek birine ihtiyacım var.Derslerim hep iyiydi ama aşırı iyi pek olmadı İngilizce hariç geçmiş yıllarda çok çok fazla bir çaba harcamadım.Ama 10. sınıfta biraz daha fazla çalışmıştım dersaneyede gittim 10 sınıfta yani derslerim daha iyiydi ortalamam 89-90 falan geldi.
Önümdeki YGS-LYS sınavına 11. sınıftan çalışmak istiyorum.Nasıl çalışsam?NEreden başlasam,hangi yolu izlesem,hangi kitapları alsam bilemiyorum.Herhangi bir dersaneye,özel derse gitmiyorum.Hedefim Eskişehir Anadolu Üniversitesi-Pilotaj eğitimi.Yani MF-4de ilk 12.000 civarları.Bu dereceyi sağlayabilir miyim nasıl? Ve bu bölümün önü açık mıdır? Mezun olursam iş bulabilir miyim?
Teşekkür ederim.

Derscalisiyorum.com.tr Yöneticisi Cevap:

Merhabalar.  Bu sayfamızda çalışma programı, yöntemi hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate almanızı öneririm ayrıca Sürekli Başarı için yazımızı okumanızı öneririm.  11.Sınıf derslerinize de ağırlık vererek YGS’den temel konulardan bir giriş yapabilirsiniz. Birçok kaliteli yayın mevcut  güvender, birey, fem, pi analitik vb. bir tanesini almanızı öneririm. Eğer önünüzdeki süreyi verimli kullanıp, düzenli bir çalışma ile tüm eksiklerinizi giderirseniz, istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Diğer sorularınıza gelirsek istediğiniz bölümün önü açıktır. Rahatlıkla iyi bir ücrete iş bulabilirsiniz.

Kafanıza takıla bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

  1. Merhabalar. Mezun öğrenciyim. Dershaneye gitmiyorum. Evde hazırlanıcam. İstediğim bölüm hemşirelik fakültesi temelim malesef yok Pazartesi gününden itibaren hayırlısıyla çalışmalara başlayacağım planım ilk olarak konu çalışmak ardından testleri çözüp yapamadıklarımı öğrenmek haftada bir deneme çözmek bazı zamanlarda konu tekrarları yapmak ygs ve lys de en az 350 almak istiyorum sizce temel yokken ulaşabilir miyim bu hedefe ? Teşekkür ederim şimdiden.

    Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
    Eğer düzenli olarak çalıp, tüm eksiklerinizi giderirseniz tabiki hedefinize ulaşabilirsiniz. Bu sayfamızda çalışma programı, yöntemi hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate almanızı öneririm ayrıca Sürekli Başarı için yazımızı okumanızı öneririm. Görmediğiniz derslerde o konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarınız, hocalarınızdan destek almanızı öneririm. Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir