Sponsorlu Bağlantılar

Fizik, Kimya, Biyoloji Yapamazsam Ne Olur?

Categories Rehberlik
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Fizik, Kimya, Biyoloji  Yapamazsam Ne Olur?

Kenan: Hocam kolay gelsin ben tm mezunuuyum bu yıl sınavlara mf den giriyorum ve fen hiç yok sadece matematik ve geometri yapıyorum araştırmalarıma göre sadece matematik ve geometri yetmiyormuş fizik kimya ve biyolojiden en az 1 tane yaptığımda 60 70 gibi puan veriyomuş yani fen yapmadığımda netteki puan hesaplama motorlarındakinden 100 puan aşağısı gelebilirmiş bu doğrumu?

Derscalisiyorum.com.tr Yöneticisi Yorumunuza Cevap:

Merhabalar. Araştırmalarınızı nereden yaptığınızı öğrenebilirmiyim? Sizce 1 tane soru yapınca 60-70 puan vermesi mantıklı mı böyle şeylere takılı kalmayın sınava odaklanan. Hangi bölümü istediğinizi bilmiyorum ama TM mezunu olup da MF’den sınava girmeniz sizin bir tane bile fen sorusu yapamayacağı anlamana gelmez en azından sınava hazırlanmanız için elinizde var olan (artık olmayan) süreyi iyi değerlendirip Fizik, Kimya ve Biyolojiden bir temel atsaydınız. Sınava girdiğinizde 45 Dk Boyunca sınavda öyle oturursunuz siz kitapçıklara kitapçıklar size bakmazdı. Kafanıza takılan bir olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

5 Yorum

  1. (-4)×(-3) işlemini sayı pulariyla gosterirmisiniz veya sayı dogrusunda gösterip atarmisiniz

  2. hocam meraba ben 10 sınıf sayısal öğrencisiyim ama fizik kimya derslerini seviyorum ama yapamıyorum eşit ağırlık derslerim daha iyi yani sizce bölüm değiştirmelimiyim ?

    1. Bu sizin ilgi ve yeteneklerinize bağlı olarak değişir. O yüzden bu önemli kararı alırken ileride olmak istediğiniz mesleği düşün. Sizi tarafsız bakış açısı ile gözelemleyebikecek olan rehberlik hocanızada danışmanızı öneririm. Çünkü olayları bana siz anlattığınız için benim bakış açım sizinki ile hemen hemen aynı olacaktır ayrıca ailenizin görüşlerini almayı unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir