Sponsorlu Bağlantılar

Dershaneye Gitmek İstemiyorum

Categories Rehberlik
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Dershaneye Gitmek İstemiyorum.

merhaba. ben 12. sınıfa geçtim ,eşitağırık bölümü öğrencisiyim 11. sınıfta dershaneye gittim fakat memnun kalmadım şimdiden kapanmış gibiydi sadece çok iyi öğrencilerle ilgileniyorlardı ki o bile yeterli değildi bende bu sene derşhaneye gitmek yerine mat1 mat2 ve geometriden özel ders almayı ve birkaç dershanenin deneme sınavlarına kayıt olmayı düşündüm birçok öğretmenle de konuştum onlarda onayladılar. bunların öncesinde orta seviye bir deneme yaptım (ygs) 77. 25 netim çıktı sözellerimin iyi olduğunu düşünüyorum tek sorun sayısal kısım. ailem herkes gibi dershaneye gitmemi istiyor ama ben faydalanamıyorum dershaneden boşa para ve vakit kaybetmek istemiyorum ama bunlar benim düşüncelerim ve ya yanlış düşünüyorsam diye çok aşırı kaygı çekiyorum. lütfen en kısa sürede cevap verin çok kaygılanıyorum.

Derscalisiyorum.com.tr Yöneticisi Cevap:

Merhabalar. Eğer dershanenin size yararının olmadığını tarafsız bir gözlem ile tespit ettiyseniz (danıştığınızı söylediğiniz öğretmenlerinizin gözlemleri de bu yönde ise) ve  kendi başınıza çalışmalarınızı yapabiliyorsanız, eksiklerinizi tamamlayabiliyorsanız ve en önemlisi takıldığınız bir yerde sorularınızın cevabını bulabileceğiniz bir kaynak varsa dershaneye gitmemenizde herhangi bir sorun yok. Özel ders alacağınızı belirtmişsiniz, özel dersler biraz pahalı olabilir maddi imkanlarınızı dikkate almanızı da öneririm. Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum

  1. hocam tıbbi sekreterlik nasıl bir bölüm

    Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
    Mail adresinize bölüm ile ilgili bilgileri anlatan bir mail yolladım. Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.

  2. hocam merhabalar ben bu sene ölü bir tercih yaptım yani hayatımın hatasını yaptım yaşlı bakım bölümünü verdim ygs 2 puanım 232 tercih verdiğim yerlerden biri 231 ve yeni açılmış muş ve batmanı verdim verdiğime pişman oldum ama iç içten geçti istediğim bir bölüm değildi sizce gelme ihtimali nedir ne olur acil cevap verin

    Derscalisiyorum.com Yöneticisi Yorumunuza Cevap:
    Yerleşme olasılığınız yüksek. Sıralamanızı öğrenebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir