Sponsorlu Bağlantılar

Çalışma Programım Hakkında

Categories Rehberlik
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Çalışma Programım Hakkında

Irmak:  eşitağırlıkçıyım ama hemşireik okumak istiyorum evde çalışıyorum geometri hariç diğer tüm derslere çalışacağım geometriyi yapamıyorum vaktimi ona harcamak yerine matematik ağırlıklı çalışmak istiyorum.

Programımı şöyle yaptım.
Pazartesi Ygs Matematik,Ygs Türkçe,Lys Biyoloji
Salı Ygs Fizik, Ygs Tarih Lys Kimya
Çarşamba Ygs Kimya, Ygs Coğrafya,Lys Fizik
Perşembe Ygs Biyoloji ,Ygs Felsefe ,Lys Matematik
Cuma günü din dersi kaldı belki başka derste eklerim umarım bu verimli olur.Bilgileriniz için teşekkür ederim

Derscalisiyorum.com.tr Yöneticisi Yorumunuza Cevap:
Merhabalar. Öncelikle program hakkında yorum yapmadan şunu belirtmek isterim. Geometri yapamıyorum o yüzden ona hiç vakit ayırmayacağım demeyin çalışma programınız da ona da yer verin yoksa puanınız düşmesinin yanında bir de Geometri kitapçığı önünüze geldiğinizde boş boş oturursunuz en azından sorular ile uğraşacak bilgiye sahip olun. Doğru şekilde yapılan bir çalışma sonucunda  Hiçbir derste başarısız olma gibi bir ihtimal olmaz. Programınız Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerinizi de programınızda ders çalışmaları, tekrarlar, soru çözme ile doldurun. Bunun dışında bu sayfada çalışma programı nasıl hazırlanır? hakkında detaylı bir açıklama var derslere çalışırken uyarıları ve taktikleri dikkate alın. Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

  1. ben 10. sınıf sayısal öğrencisiyim ygs ve lys ye şimdiden çalışmaya başlamalımıyım başlıycaksam nereden başlamalıyım faydasını çok iyi görür myüm ve ben öğlenciyim ders çalışma programı haılıya myorm haırlarsamda çok abartıyorm bnnla ilgilide örnek verirmisini

    1. Daha 10.Sınıf öğrencisisiniz bu yüzden YGS konularına çalışabilirsiniz ancak LYS konuların çoğunu göremediğiniz için anlamayabilirsiniz. Bunun için şöyle bir çalışma yapabilirsiniz öncelikle 10.Sınıf derslerinize çalışın kalan boş vaktinizde de 9.Sınıf konularını tekrar edebilirsiniz bu size ileride büyük bir avantaj olarak dönecektir. Çalışmalarınıza gelirsek çalışmanızı çok abartmayın bu sizi dersten soğutabilir çokta az çalışmayın. Günlük tekrarlar ve arada ekstra çalışmalar yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir