Sponsorlu Bağlantılar

Kimyasal Hesaplamalar Video

Categories Kimya Konu Anlatımlı Videolar
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videomuz da Kimyasal Hesaplamalar ve Kimyasal Tepkimeler konusunu, Kimyasal Hesaplamalar Konu Anlatımlı Video, Kimyasal Tepkimeler Konu Anlatımlı Video, Kimyasal Tepkimeler Video, YGS Kimyasal Hesaplamalar Videosunu göreceğiz.

EK KAYNAKLAR:

Derscalisiyorum.com.tr olarak sitemizde Kimya Kimyasal Hesaplamalar konusu ile ilgili sitemizde ders notumuz (yazılı doküman) ve konu ile ilgili geçmiş yıllarda YGS,LYS ve ÖSS’de çıkmış sorular ve çözümleri mevcuttur. İstediğiniz kaynağa gitmek için aşağıdaki bağlantılardan birini tıklamanız yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum

  1. ben böyle müthiş bir hoca ve müthiş bir anlatım görmedim… Helal olsun .. Teşekkürler herşey için..

  2. Konu anlatımlı videolar gerçekten çok iyi ve etkili bir anlatımı var hocaların. Akılda kalıcı tabi eğer dikkatle dinlerseniz. Hiç bir şeyde sıkıntım yok tek sorun videoların görüntüsü çok kalitesiz ve izlerken gözümle beraber başımda çok şiddetli ağrılar oluşturdu. Gerçekten bunun düzelmesi lazım bu tür görüntüler insanların göz sağlığını bozmak için birebir. Bir bilgisayarcı olarak söylüyorum dikkate alınması gereken bir konu bence. Onun haricinde hocalar çok başarılı ve güzel anlatıyolar dicek söz yok. Teşekkür ediyorum bunun için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir