Sponsorlu Bağlantılar

Simple Present Tense (am,is,are):Geniş Zaman

Categories İngilizce, Video Kategorisi
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu 2 videoda da hocamız size ilk Tense konumuz olan Simple Present Tense (am,is,are) yani Geniş Zaman Durum Cümlelerinden bahsedecek.Videoların içinde gramer yapıları,önemli yerlerin notları ve örnek cümleler ile Simple Present Tense konusunu en kolay yoldan öğrenmenize katkı sağlacak.

Ek Kaynak:

Konu anlatımlı videoyu izledikten sonra derscalisiyorum.com.tr olarak  İngilizce dilini daha iyi bir şekilde öğrenebilmenize katkı sağlamak için İngilizce dersinin tüm konu anlatımlı videolarını birçok kaynağı bir araya getirdik. İngilizce ana başlığına gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

Not: Kaynak En Kısa Sürede Eklenecektir.
Derscalisiyorum.com.tr Türkiye’nin En Büyük Eğitim Portalı.Mevcut olan 1000’lerce yazılı ve görsel kaynak ve hergün girilen 10’larca bilgi ile hizmetinizde.

Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum

  1. ya ispanyolca neden yok? onuda koysanız ya rica ediyorum.. çünkü bu sayfayı hep takip ediyorm çok şey öğrendm burdan.. Teşekkürlerr..

  2. çok güzel ama cümleleri bazen yanlış telafuz edebiliyosunuz ve türkçeye çevirirken bazı yanlışlgnız oluyor ama bence yinede çok iyi çünkü her insan hata yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir