Sponsorlu Bağlantılar

Simple Present Tense (am,is,are):Geniş Zaman

Categories İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar


Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu 2 videomuzda Özkan hocamız size ilk Tense konumuz olan Simple Present Tense (am,is,are) yani Geniş Zaman Durum Cümlelerinden bahsedecek.Videoların içinde gramer yapıları,önemli yerlerin notları ve örnek cümleler ile Simple Present Tense konusunu en kolay yoldan öğrenmenize katkı sağlacak.İlk videomuz 09 dk 33 sn olup diğer videomuz 10 dk 08 sn’dir.İyi Çalışmalar.

Derscalisiyorum.com.tr olarak eğitimin her seviyesinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ek Kaynak:

Konu anlatımlı videomuzu izledikten sonra derscalisiyorum.com.tr olarak  İngilizce dilini daha iyi bir şekilde öğrenebilmenize katkı sağlamak için İngilizce dersinin tüm konu anlatımlı videolarını birçok kaynağı bir araya getirdik. İngilizce ana başlığına gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.Özkan Çelen Resmi Sayfası: ozkancelen.com
Derscalisiyorum.com.tr Türkiye’nin En Büyük Eğitim Portalı.Mevcut olan 1000’lerce yazılı ve görsel kaynak ve hergün girilen 10’larca bilgi ile hizmetinizde.

Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum

  1. ya ispanyolca neden yok? onuda koysanız ya rica ediyorum.. çünkü bu sayfayı hep takip ediyorm çok şey öğrendm burdan.. Teşekkürlerr..

  2. çok güzel ama cümleleri bazen yanlış telafuz edebiliyosunuz ve türkçeye çevirirken bazı yanlışlgnız oluyor ama bence yinede çok iyi çünkü her insan hata yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir