Sponsorlu Bağlantılar

Prepositions for place (Yer Zarfları)

Categories İngilizce
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videoda da Prepositions for place yani Edatlar (yer zarfları) konusunu göreceğiz.Eğer  Yer Zarflarının ne olduğunu bilmiyorsunuz Türkçe bölümümüzden faydalanabilirsiniz.Videomuzda hocamız yer zarflarının nerede ve nasıl kullanılacağını ve kullanırken uymamız gereken kurallarıda anlatacak.En çok kullanan yer zarfları in = içinde on = üstündeover = üzerinde,next to = yanında bunun dışında da kullanılan zarfları videoda da hocamız tablo halinde verecek.Bu tabloyu not etmeniz konuya daha iyi hakim olmanıza katkı sağlayacaktır.İyi Çalışmalar.

Derscalisiyorum.com.tr olarak eğitimin her seviyesinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ek Kaynak:

Konu anlatımlı videoyu izledikten sonra derscalisiyorum.com.tr olarak  İngilizce dilini daha iyi bir şekilde öğrenebilmenize katkı sağlamak için İngilizce dersinin tüm konu anlatımlı videolarını birçok kaynağı bir araya getirdik. İngilizce ana başlığına gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

Kaynak Siteye Gitmek İçin Bağlantı: http://vimeo.com/21817090
Özkan Çelen Resmi Sayfası: ozkancelen.com
100’lerce İngilizce konu anlatımı video ve pratik bilgilerle artık İngilizce Öğrenmek Çok Kolay.Türkiye’nin En Büyük Eğitim Portalı Derscalisiyorum.com.tr

Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir