Sponsorlu Bağlantılar

YGS Konu Anlatımları

Categories Genel
Sponsorlu Bağlantılar


Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

YGS Konu Anlatımları

Sayfamızda YGS sınavına ait kaynaklar bir araya getirilmiştir. Bu Derslerin Konu Özetlerini, Konu Anlatımlı Videolarını, Çözümlü Testlerini ve Çıkmış Sorularını  bir arada bulabilirsiniz.

                  YGS Biyoloji

                  YGS Coğrafya

                  YGS Felsefe

                  YGS Fizik

                  YGS Geometri

                  YGS Kimya

                  YGS Matematik

                  YGS Tarih

                  YGS TÜRKÇE

Sponsorlu Bağlantılar

78 Yorum

  1. Merhabalar size bir sorum olcaktı ben ticaret meslek lise lojistik bolumu mezunuyum ygsden istedigim puani alamadim tercihte yapmadim mezuna kaldim. Tekrardan sinava girecegim fakat ; tercihim de kendi bolumum yok meslegimi degistirmek istiyorum diploma puanim 81 kendi alanimda tercih yapmassam aldigimin puana okul puani eklenicekmi yoksa eklenmicekmj en kotusu puanimi kirarlar mi? Simdiden tessekkur ederim

  2. merhaba benim okul dip. puanım 86.41 yani 51-52 arası birşey okuldan geliyor 128 bindeyim okul puanıyla 118 bine falan geirmi ygs tercih puanım sizce?

    1. Merhabalar. Sıralamanızı 10 bin civarında ileriye taşıyacaktır. Sizinde belirttiğiniz 118 bin civarına gelecektir.

  3. ygs 4 ten sıralamam 36 binlerde. Okuldan 33 puan geliyor. Okul puanı eklenince sıralamam kaç binlere düşer acaba ?

  4. Merhaba, ben iyi bir öğrenci olmama rağmen talihsizlik sonucu ygs-5 puan türünde 282 puan aldım ve sıralamam 202 bin. İstanbul üniversitesi psikoloji istiyorum. Ygs’yi bir kenara bırakıp lys’ ye odaklanmam gerektiğini biliyorum. Bilmek istediğim şey hedefime ulaşmamın mümkün olup olmadığı ve lys’ de yaklaşık kaç puan yapmam gerektiği.

    1. Merhabalar. İyi bir LYS sonucu ile kazanmanız mümkün. İstediğiniz yer geçmiş senelerde 435 puan civarında almış. Merhabalar. Puanınız= %40 YGS + %60 LYS + Okul puanınız şeklinde hesaplanmaktadır. Ufak bir matematikle sizde hesaplayabilirsiniz. Okul puanınızı 40 olarak düşünürsek. 470 ve üzeri bir LYS puanına ihtiyacınız var.

    1. Merhabalar. LYS’den iyi bir sonuçla mümkün. Ancak başarı sizin bugüne kadar göstermiş olduğunuz ve göstereceğiniz çalışmalara bağlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir