Sponsorlu Bağlantılar

YGS Kimya Konu Anlatımı

Categories Ders
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

YGS KİMYA KONU ANLATIMI

Bu sayfamızda YGS Kimya Ders Notlarını, Kimya Konu Anlatımlı Videoları, 1.Bölüm Kimya Konu Anlatımı,  Kimya-1 Konu Anlatımları, YGS Kimya Ders Notları, YGS Kimya Konu Anlatımları, YGS Kimya Konu Anlatımlı Videolar, YGS Kimya Konuları ve Çözümlü Soruları bir arada bulabilirsiniz.

 Madde ve Özellikleri

 Bileşikler

 Hayatımızdaki Kimya

 Periyodik Tablo

 Kimyasal Hesaplamalar

 Atom ve Yapısı

 Kimyanın Gelişimi

 Kimya Kanunları

 Mol Kavramı

 Gazlar

Uyarı: Yukarıdaki başlıklar ünite adlarıdır aradığınız konuyu bu ünitelerin içinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

10 Yorum

 1. merhaba, kendi adıma teşekkür etmek istedim sunduğunuz notlar için. gerçekten iyi bir iş çıkarıyorsunuz, umarım hep böyle devam edersiniz. sevgiler

 2. Kimyadaki “Madde ve özellikleri” konusunu indirdiğimde fizikteki “madde ve özellikleri” konusu iniyor. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

  Rehberlik Hizmeti Yorumunuza Cevap:
  Merhabalar. Uyarınız için teşekkürler indirme linki düzeltilmiştir. İyi Çalışmalar.

 3. öncelikle çok teşekkür ederim, öğrencilere yaklaşımınız gerçekten profesyonelce. türkçe ve sosyal bölümlerinin hepsini doğru yapıyorum genelde. matematik/fen değişiyor korkum bu derslerden 30ar nete kadar düşmek. bu yüzden özellikle kimya ve biyolojiye çok önem veriyorum bu aralar ama dediğim gibi 30a hatta daha aşağısına düşmekten korkuyorum. ve korktuğum olursa şansımı kaybedeceğim sanırım.

 4. boğaziçi yönetim bilişim sistemleri bölümünü istiyorum. Tahminen hangi aralıklar arası net çıkarmam gerekir?


  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:

  İstediğiniz bölüm geçen sene YGS puan türünde 474 puanla almış. Siz hedefinizi puan taban puandan yüksek tutun. Daha sonrada okul puanınızı da dikkate alarak; Sitemizde ki YGS-LYS Puan Hesaplama motorunu kullanmanızı öneririm. Sizin derslere olan ilginizi bilmediğimden, Benim size sayı vermem sizi yanıltabilir. Derslere olan ilginizi, yapabileceğiniz netleri girerek daha doğru bir fikir elde edebilirsiniz. Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsini

 5. hocam ben bu sene ebelik icin calisiyorum ama matematigim cok iyi deil. turkce ve fene cok agirlik vermism acaba nasil yapmm lazm lutfen yardim edn.

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Size en çok Matematik ve Fen etki etmektedir. Bu yüzden Matematik dersinize ağırlık vererek eksiklerinizi en kısa sürede gidermelisiniz.

 6. acaba konuları yukarda sıraylamı verdiniz?

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Her sitenin veya yayının kendi sıralaması vardır. Bizim sıralamamız yukarıdaki gibidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir