Sponsorlu Bağlantılar

Genel Tarih Bilgisi ve İlk Çağ Uygarlıkları Video

Categories Tarih Konu Anlatımlı Videolar, Video Kategorisi
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videoda Hocamız Genel Tarih Bilgisi ve İlk Çağ Uygarlıkları, Genel Tarih Bilgisi Konu Anlatımı, İlk Çağ Uygarlıkları Konu Anlatımı, LYS Tarih İlk Çağ Uygarlıkları konusu geniş bir şekilde anlatılmıştır.

EK KAYNAK:

Derscalisiyorum.com.tr olarak sitemizdeki Genel Tarih Bilgisi ve İlk Çağ Uygarlıkları konusuna çalıştıktan sonra aşağıdaki linkten konuyu daha iyi anlamak için Tarih ders notlarını inceleyebilir veya diğer konu anlatımlı videolardaı izleyebilirsiniz.

Not: Kaynak En Kısa Sürede Eklenecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

13 Yorum

  1. Arkadaşlar tarih dersi hedeflerinize giden araçlardan biriyse kesinlikle izleyin tüm tarih videolarını izledim ve 34 net yaptım lys de dikkatimden kaçan 4 tane soru var ve bu sizi bir yerlere taşır teşekkür ediyorum hocamıza allah razı olsun :))

  2. hocam sizin sayenizde lys den 37 net yaptım tarihten istediğim bölümede yerleştim allah razı olsun hocam

  3. çok yardımcı oldunuz çok hakkınız geçti hakkıınızı emeğinizi helal edin ALLAH hepinizden razı olsun.

  4. Ya ben vıdeo telefona ındırıp dınlek ıstıyorum nasıl yapabılırım kısa bı bılqı ıstıyorum sımdıden tsk edıyorum kolay gelsın .

    1. Bence en pratik ve hızlı yolu öncelikle bilgisayarınıza indirip daha sonra videoyuyu telefonuzuza atmanız. Eğer videoları bilgisayara nasıl indirebileceğiniz konusunda sorun yaşıyorsanız. Sitemizde kaynakların indirilmesi bölümünden videoların nasıl indirileceği hakkında bilgiyi bulabilirsiniz.

  5. vıdeoları nasıl ındırebılırım konu anlatımını ındırdım fakat vıdeo yapamadım bılgı verebılırmısınız nasıl ındırebılırım.

  6. çook güzel anlatılıyor. sAYenizde konuyu daha iyi anladım. yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir