Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk Gelişimi Bölümü İstiyorum

Categories Rehberlik
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Çocuk Gelişimi Bölümü İstiyorum

Merhaba hocam Ben kız meslek lısesı cocuk gelısımı bolumu lıse 3 sınıftayım.Bızım bolum ygs ıle alıyoru bende cocuk gelısımı ıstıyorum.Ama puanlar cok yuksek 400 ustu yada cıvarı bır puan almam lazım ıyı bı yere gıtmem ıcın ama bız 10.sınıftan sonra fızık kımya bıyolojı gormuyoruz.Bolumum tm ama 9.sınıf fızık kımya bıyolojı onlarıda yapmak ıstıyorum.sımdıden ygs ye calısmak ıstıyorum.Okuldan geldıkten sonra okul derslerı tekrarı ve odevlerden sonra kac saat calısmalıyım ve kac ders calısmalıyım ? yoksa matematıge calısıp sadece onu bıtırmeye calıssam sonra baska derse baslasam gecmı olur ?

Derscalisiyorum.com.tr Yöneticisi Cevap:
Merhabalar. Bu sayfamızda çalışma programı, yöntemi hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate almanızı öneririm ayrıca Sürekli Başarı için yazımızı okumanızı öneririm. Görmediğiniz derslerde o konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarınız, hocalarınızdan destek almanızı öneririm. Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

  1. test çözerken bir soruda takıldım çözdüğüm cevap doğru ama ceap anahtarı başka bir cevap söylüyor yardımcı olurmusunuz LÜTFEN

    Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
    Hangi soruda takıldınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir