Bileşikler Konu Anlatımı Video

Sponsorlu Bağlantılar

Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bileşikler Konu Anlatımı Video

YGS, Lise Bileşikler Konu Anlatımı Video, Bileşiklerin Sınıflandırılması, Bileşiklerin Adlandırılması Konu Anlatımını bu videomuzun içinde bulabilirsiniz.
İyi Çalışmalar.

EK KAYNAKLAR:

Bileşikler  konusu ile ilgili sitemizde ders notumuz (yazılı doküman) ve Bileşikler ile ilgili geçmiş yıllarda YGS,LYS ve ÖSS’de çıkmış sorular ve çözümleri mevcuttur. Aşağıdaki bağlantılardan birini tıklayarak kaynağa ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

"Bileşikler Konu Anlatımı Video" için 3 Yorum

  1. rüzgar tarafından 30 Ağustos 2013 00:23 tarihinde 

    merhabalar ben üniversite sınavına hazırlanıyorum.12. sınıfa geçtim tm ciyim hemşireliği istiyorum fen konularını sadece 9 da gördüm şimdide biraz bakıyorum diyelim ki hemşireliği tutturdum üniversiteye gidersem fen konularında zorlanır mıyım ve sadece 9. sınıfta gördüklerim bana yeter mi?

  2. Admin tarafından 02 Eylül 2013 17:36 tarihinde 

    9.Sınıfta gördükleriniz yeterli olmayacaktır özellikle biyoloji ancak Fen konuları sizi korkutmasın sizin hedefinize odaklanın inanın üniversiteyi kazanınca fen konularını rahatlıkla verebilirsiniz.

  3. seda tarafından 15 Ocak 2014 16:08 tarihinde 

    ben hemşireyim.sınav için çalışman gerekir fen konularına kazandıktan sonra okuldaki seni zorlamayacaktır zaten ilk kez sağlık dersleriyle karşılaşacağın için feni falan unutursun:)))