Sponsorlu Bağlantılar

Bileşikler Konu Anlatımı Video

Categories Kimya Konu Anlatımlı Videolar
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bileşikler Konu Anlatımı Video

YGS, Lise Bileşikler Konu Anlatımı Video, Bileşiklerin Sınıflandırılması, Bileşiklerin Adlandırılması Konu Anlatımını bu videoyun içinde bulabilirsiniz.
İyi Çalışmalar.

EK KAYNAKLAR:

Bileşikler  konusu ile ilgili sitemizde ders notumuz (yazılı doküman) ve Bileşikler ile ilgili kaynaklar mevcuttur. Aşağıdaki bağlantılardan birini tıklayarak kaynağa ulaşabilirsiniz.

Kaynak Siteye Gitmek İçin Bağlantı: http://vimeo.com/22884728

Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum

  1. ben hemşireyim.sınav için çalışman gerekir fen konularına kazandıktan sonra okuldaki seni zorlamayacaktır zaten ilk kez sağlık dersleriyle karşılaşacağın için feni falan unutursun:)))

  2. merhabalar ben üniversite sınavına hazırlanıyorum.12. sınıfa geçtim tm ciyim hemşireliği istiyorum fen konularını sadece 9 da gördüm şimdide biraz bakıyorum diyelim ki hemşireliği tutturdum üniversiteye gidersem fen konularında zorlanır mıyım ve sadece 9. sınıfta gördüklerim bana yeter mi?

    1. 9.Sınıfta gördükleriniz yeterli olmayacaktır özellikle biyoloji ancak Fen konuları sizi korkutmasın sizin hedefinize odaklanın inanın üniversiteyi kazanınca fen konularını rahatlıkla verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir