Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe Kelime Çeşitleri

Categories İngilizce, Video Kategorisi
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videolarda İngilizce öğrenmeye başlamadan öncelikle size Türkçe Kelime Çeşitlerini öğreneceksiniz. Biz İngilizce öğrenmek için buradayız diyenler için hocamız videolarında sıfat,zamir vb ifadeler kullandığında bunların Türkçesini bilmiyorsanız İngilizcesinide anlamayacaksınız.Bunun için hocamız bu 2 videosize Türkçe Kelime çeşitleri ile ilgili önemli noktaları anlatacak.Konuya hakim olan arkadaşlar bu videoları geçebilir.İyi Çalışmalar.

Derscalisiyorum.com.tr olarak eğitimin her seviyesinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ek Kaynak:

Konu anlatımlı videoyu izledikten sonra derscalisiyorum.com.tr olarak  İngilizce dilini daha iyi bir şekilde öğrenebilmenize katkı sağlamak için İngilizce dersinin tüm konu anlatımlı videolarını birçok kaynağı bir araya getirdik. İngilizce ana başlığına gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

Not: Kaynak En Kısa Sürede Eklenecektir.

Türkiye’nin En Büyük Eğitim Sitesi olan derscalisiyorum.com.tr da yüzlerce yeni içerik ingilizce konu anlatımı videolar, testler,İngilizceyi öğrenmenize yardımcı olacak pratik bilgiler ve daha fazlası bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum

  1. ingilizce ögrenmeye yeni başladım ve bu dersler sayesınde iyi bi alt yapı oluşturdum tesekkurler..

  2. Anlatım çok güzel, akıcı az ve öz. Üstelik İngilizce konu öğrenirken önce Türkçe dil bilgisi ile pekiştirmek mükemmel.
    Teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir