Sponsorlu Bağlantılar

Burs Sonuçları Açıklandı

Categories Haberler
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

“Burs, Öğrenim ve Katkı Kredisi başvuru sonuçları 15 Aralık 2011 tarihinde  (BURS VE KREDİ SONUCUNU GÖRMEK İSTİYORSANIZ TIKAYINIZ) . ( NOT AŞIRI YOĞUNLUK SEBEBİYLE KYK SİTESİ İLE KISA SÜRELİ BAĞLANTI SORUNU YAŞANABİLİR.) adresinden açıklanmıştır. Başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere burs, geri kalan öğrencilerin tamamına öğrenim kredisi tahsisi yapılacaktı. Katkı kredisi almak için müracaatta bulunan öğrencilerin tamamına da katkı kredisi tahsisi yapılacaktır.

Kyk Burs Sonuçlarını öğrenmek isteyenler kyk.gov.tr sitesinden Tc kimlik numaralarını girerek öğrenebilecekler.

Taahhüt senetlerine de değinilen açıklamada, “Öğrenciler taahhüt senetlerini 15 Aralık 2011-31 ocak 2012 tarihleri arasında herhangi bir noterde; vergi, resim ve harç için para ödemeksizin tanzim ve tasdik ettirerek kurumumuzun bölge ve/veya yurt müdürlüklerine teslim edecektir.

Bölge ve/veya yurt müdürlüğü bulunmayan yerlerde ise “Cemal Gürsel cad. no:61 06590 Cebeci/Ankara” adresindeki kredi dairesi başkanlığına posta ile gönderecek veya elden teslim edecektir.

Taahhüt senetlerini 30 aralık 2011 tarihi mesai saati bitimine kadar teslim edenlerin burs/öğrenim kredisi ödemeleri 06 Ocak 2012 tarihinde, taahhüt senetlerini 2 – 31 Ocak 2012 tarihleri arasında teslim edenlerin burs kredi ödemeleri ise 06 Şubat 2012 tarihinde TC Ziraat Bankasının ilgili şubelerinden yapılacaktır.” ifadelerine yer verildi.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir