Sponsorlu Bağlantılar

SBS 8.Sınıf Fen ve Teknoloji Hücre Bölünmeleri

Categories Eğitim
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videoda da SBS 8.Sınıf Fen ve Teknoloji Hücre bölünmesi (mitoz, amitoz ve mayoz bölünme) Hücre bölünmesinin nedenleri, Mitoz bölünme, Mitoz bölünmenin özellikleri, miyoz bölünme evreleri, mitoz bölünme yapana canlılar, amitoz bölünme, Mayoz bölünme, Mayoz bölünmenin özellikleri, Mayoz bölünme evreleri ve daha hücre bölünmeleri ile ilgili daha fazla bilgiyi videoda da bulabilirsiniz.Videomuz 36 dk 29 sn.İyi Çalışmalar.

EK KAYNAKLAR:
Derscalisiyorum.com.tr olarak Hücre Bölünmeleri  konusunu daha iyi anlamanız için Hücre Bölünmeleri ile ilgili ders notumuz (yazılı doküman) mevcuttur. Ders notuna gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır. İyi Çalışmalar.

Kaynak Siteye Gitmek İçin Bağlantı: http://vimeo.com/18212938
Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

  1. Afedersiniz bu kadar emek harcamışsınız ama ben hiçbir şey anlamadım. Bu bizim seviyemizde bir anlatım değil kusura bakmayın ama. Bunlar lisede falan görülüyor herhalde ki bizim öğretmen böyle detaya girip anlatmadı. Ve ben detaylarınızdan da hiçbir şey anlamadım , üzgünüm. Yarın sınavım var ve ben hala bu konuda eksiklerim olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir