SBS 8.Sınıf Fen ve Teknoloji Hücre Bölünmeleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videomuzda SBS 8.Sınıf Fen ve Teknoloji Hücre bölünmesi (mitoz, amitoz ve mayoz bölünme) Hücre bölünmesinin nedenleri, Mitoz bölünme, Mitoz bölünmenin özellikleri, miyoz bölünme evreleri, mitoz bölünme yapana canlılar, amitoz bölünme, Mayoz bölünme, Mayoz bölünmenin özellikleri, Mayoz bölünme evreleri ve daha hücre bölünmeleri ile ilgili daha fazla bilgiyi videomuzda bulabilirsiniz.Videomuz 36 dk 29 sn.İyi Çalışmalar.

EK KAYNAKLAR:
Derscalisiyorum.com.tr olarak Hücre Bölünmeleri  konusunu daha iyi anlamanız için Hücre Bölünmeleri ile ilgili ders notumuz (yazılı doküman) mevcuttur. Ders notuna gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır. İyi Çalışmalar.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

"SBS 8.Sınıf Fen ve Teknoloji Hücre Bölünmeleri" için 1 Yorum

  1. Merve tarafından 04 Kasım 2014 21:44 tarihinde 

    Afedersiniz bu kadar emek harcamışsınız ama ben hiçbir şey anlamadım. Bu bizim seviyemizde bir anlatım değil kusura bakmayın ama. Bunlar lisede falan görülüyor herhalde ki bizim öğretmen böyle detaya girip anlatmadı. Ve ben detaylarınızdan da hiçbir şey anlamadım , üzgünüm. Yarın sınavım var ve ben hala bu konuda eksiklerim olduğunu düşünüyorum.