Sponsorlu Bağlantılar

SBS 8.Sınıf Fen ve Teknoloji Adaptasyon ve Evrim Konu Anlatımı

Categories Eğitim
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videoSBS 8.Sınıf Fen ve Teknoloji Dersinin konusu olan Adaptasyon ve Evrim Konu Anlatımını, Hayatın Başlangıcı ile ilgili Abiyogenez (Kendiliğinden Oluş), Biyogenez, Panspermia, Ototrof, Heterotrof hipotezlerini; Evrim ile ilgili olarakta Lamarck ve Darwin’in evrim ile ilgili görüşleri ve Varyasyon, modifikasyon, Doğal Seleksiyon (Seçilim), Rekombinasyon, Adaptasyon gibi önemli konumuzla ilgili önemli terimlerin anlamını daha fazlası videoda da bulabilirsiniz.

Derscalisiyorum.com.tr olarak eğitimin her seviyesinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ek Kaynak:

Konu anlatımlı videoyu izledikten sonra derscalisiyorum.com.tr olarak  8.Sınıf Fen ve Teknoloji dersini iyi şekilde öğrenebilmenize katkı sağlamak için 8.Sınıf Fen ve Teknoloji dersinin tüm konu anlatımlı videolarını,ders notlarını, örnek soru çözümlerini ve daha birçok kaynağı bir araya getirdik. 8.Sınıf Fen ve Teknoloji ana başlığına gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

Kaynak Siteye Gitmek İçin Bağlantı: http://vimeo.com/19264251

NOT: Videoda Hayatın Başlangıcı ve Evrim Teorileri  konusuna ek olarak Popülasyon Genetiği Olayıda Anlatılmıştır.

Videolar tanıtım amaçlıdır, ve satışı yapılmadığı gibi hiçbir ticari menfaat gözetilmemektedir.Eğer videonun telif hakkı olduğunu düşünüyorsunuz iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum

  1. çok faydalı bir site derhsaneye gitmeyen arkadaşlarımız için çok önemli burdan eksik olan konularını pekiştirebilirler 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir