SBS 8.Sınıf Fen ve Teknoloji Adaptasyon ve Evrim Konu Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

Bu videoda SBS 8.Sınıf Fen ve Teknoloji Dersinin konusu olan Adaptasyon ve Evrim Konu Anlatımını, Hayatın Başlangıcı ile ilgili Abiyogenez (Kendiliğinden Oluş), Biyogenez, Panspermia, Ototrof, Heterotrof hipotezlerini; Evrim ile ilgili olarakta Lamarck ve Darwin’in evrim ile ilgili görüşleri ve Varyasyon, modifikasyon, Doğal Seleksiyon (Seçilim), Rekombinasyon, Adaptasyon gibi önemli konumuzla ilgili önemli terimlerin anlamını daha fazlası videomuzda bulabilirsiniz.

Derscalisiyorum.com.tr olarak eğitimin her seviyesinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ek Kaynak:

Konu anlatımlı videomuzu izledikten sonra derscalisiyorum.com.tr olarak  8.Sınıf Fen ve Teknoloji dersini iyi şekilde öğrenebilmenize katkı sağlamak için 8.Sınıf Fen ve Teknoloji dersinin tüm konu anlatımlı videolarını,ders notlarını, örnek soru çözümlerini ve daha birçok kaynağı bir araya getirdik. 8.Sınıf Fen ve Teknoloji ana başlığına gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

NOT: Videoda Hayatın Başlangıcı ve Evrim Teorileri  konusuna ek olarak Popülasyon Genetiği Olayıda Anlatılmıştır.

Videolar tanıtım amaçlıdır, ve satışı yapılmadığı gibi hiçbir ticari menfaat gözetilmemektedir.Eğer videonun telif hakkı olduğunu düşünüyorsunuz iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

"SBS 8.Sınıf Fen ve Teknoloji Adaptasyon ve Evrim Konu Anlatımı" için 3 Yorum

  1. emre tarafından 18 Ekim 2013 15:25 tarihinde 

    çok faydalı bir site derhsaneye gitmeyen arkadaşlarımız için çok önemli burdan eksik olan konularını pekiştirebilirler 😉

  2. emine tarafından 24 Ekim 2013 18:31 tarihinde 

    süper bi şey

  3. nokta nokta tarafından 03 Kasım 2013 18:02 tarihinde 

    Abi bildigin ordaki yazıyı okuyo onu bizde yaprız