Sponsorlu Bağlantılar

7.Sınıf Fen ve Teknoloji Elektrik Akımı Konu Anlatımı

Categories Eğitim
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videoda da 7.Sınıf Fen ve Teknoloji Dersinin ve SBS Sınavının Konusu olan Elektrik Akımı ve Lambalar, Lambaların Parlaklığı Elektrik Akımı, Reosta, Gerilim, Voltmetre, Akım, Paralel Bağlama ve Özellikleri, Seri bağlama ve Özellikleri ve Elektrik akımı konusunun konu anlatımını, konunun püf noktalarını, formüllerini, örnek soru çözümlerini ve daha fazlasını videoda da bulabilirsiniz.

Video 32 dk 24 sn’dir. Mustafa Tekinay hocamıza videosu için teşekkür ederiz.

Derscalisiyorum.com.tr olarak eğitimin her seviyesinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ek Kaynak:

Konu anlatımlı videoyu izledikten sonra derscalisiyorum.com.tr olarak  7.Sınıf Fen ve Teknoloji dersini iyi şekilde öğrenebilmenize katkı sağlamak için 7.Sınıf Fen ve Teknoloji dersinin tüm konu anlatımlı videolarını,ders notlarını, örnek soru çözümlerini ve daha birçok kaynağı bir araya getirdik. 7.Sınıf Fen ve Teknoloji ana başlığına gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

EK KAYNAKLAR:

Derscalisiyorum.com.tr olarak Elektrik Akımı ve Lambalar konusunu daha iyi anlamanız için sitemizde Elektrik Akımı  ile ilgili ders notumuz (yazılı doküman) mevcuttur. Ders notuna gitmek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır. İyi Çalışmalar.

Kaynak Siteye Gitmek İçin Bağlantı: http://vimeo.com/20653358

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir