7.Sınıf Fen ve Teknoloji Elektrik Akımı Konu Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videomuzda 7.Sınıf Fen ve Teknoloji Dersinin ve SBS Sınavının Konusu olan Elektrik Akımı ve Lambalar, Lambaların Parlaklığı Elektrik Akımı, Reosta, Gerilim, Voltmetre, Akım, Paralel Bağlama ve Özellikleri, Seri bağlama ve Özellikleri ve Elektrik akımı konusunun konu anlatımını, konunun püf noktalarını, formüllerini, örnek soru çözümlerini ve daha fazlasını videomuzda bulabilirsiniz.

Video 32 dk 24 sn’dir. Mustafa Tekinay hocamıza videosu için teşekkür ederiz.

Derscalisiyorum.com.tr olarak eğitimin her seviyesinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ek Kaynak:

Konu anlatımlı videomuzu izledikten sonra derscalisiyorum.com.tr olarak  7.Sınıf Fen ve Teknoloji dersini iyi şekilde öğrenebilmenize katkı sağlamak için 7.Sınıf Fen ve Teknoloji dersinin tüm konu anlatımlı videolarını,ders notlarını, örnek soru çözümlerini ve daha birçok kaynağı bir araya getirdik. 7.Sınıf Fen ve Teknoloji ana başlığına gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

EK KAYNAKLAR:

Derscalisiyorum.com.tr olarak Elektrik Akımı ve Lambalar konusunu daha iyi anlamanız için sitemizde Elektrik Akımı  ile ilgili ders notumuz (yazılı doküman) mevcuttur. Ders notuna gitmek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır. İyi Çalışmalar.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

"7.Sınıf Fen ve Teknoloji Elektrik Akımı Konu Anlatımı" için 1 Yorum

  1. Sevgi tarafından 17 Şubat 2014 14:20 tarihinde 

    bunlar çok karışık :((