Sponsorlu Bağlantılar

7.Sınıf Fen ve Teknoloji Denetleyici ve Düzenleyici Sistemler

Categories Eğitim
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu video7.Sınıf Fen ve Teknoloji-SBS  Denetleyici ve Düzenleyici Sistemler Konu Anlamı, Sinir Sistemleri, Sinir hücreleri, Çevresel Sinir Sistemi, Merkezi sinir sistemi, Beyin, Beyincik, Omurilik, Omurilik Soğanı, Endokrin Sistem İç salgı bezleri, Hormanlar enzimler, pankreas, hipofiz, böbrek üstü, tiroit, eşeysel bezler ve konu ile ilgili daha fazla bilgiyi bulabilirsiniz. 

Derscalisiyorum.com.tr olarak eğitimin her seviyesinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ek Kaynak:

Konu anlatımlı videoyu izledikten sonra derscalisiyorum.com.tr olarak  7.Sınıf Fen ve Teknoloji dersini iyi şekilde öğrenebilmenize katkı sağlamak için 7.Sınıf Fen ve Teknoloji dersinin tüm konu anlatımlı videolarını,ders notlarını, örnek soru çözümlerini ve daha birçok kaynağı bir araya getirdik. 7.Sınıf Fen ve Teknoloji ana başlığına gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

Kaynak Siteye Gitmek İçin Bağlantı: http://vimeo.com/19306595

Kaynak Siteye Gitmek İçin Bağlantı: http://vimeo.com/19305842

Videolar tanıtım amaçlıdır, ve satışı yapılmadığı gibi hiçbir ticari menfaat gözetilmemektedir.Eğer videonun telif hakkı olduğunu düşünüyorsunuz iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

  1. Inanilmaz faydali ya ornek sorular testler videolar cidden bnm hisuma gittitabi bunlarin yaninda eksikleri de yok degil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir