Sponsorlu Bağlantılar

inekle.com

Categories Ders, Video Kategorisi
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

inekle.com üniversitelilerden anında ve canlı birebir ders desteği alabileceğin bir platform. Yeni dönemde sözel derslerin de olacağı inekle.com‘da tercih ettiğin üniversiteliye sorularını sorabilir ya da ondan konu anlatımı isteyebilirsin.

Ders çalışırken, sınavlara hazırlanırken ve hatta ödev yaparken aklına takılan yerlerde inekle öğretmenlerine danışabilir, konu tekrarı yapabilir ya da düzenli olarak özel ders alabilirsin.
Üye olduktan sonra dakika satın alman gerekiyor. Bir dakikası 25 kuruş. Diyelim ki 60 dakika aldın, 15 TL ödemiş oluyorsun. Özel ders ile kıyaslandığında oldukça düşük bir fiyat. Ve dakikalarının hepsini tek seferde kullanman gerekmiyor. inekle’de sistem dakika bazında işliyor. Yani ihtiyacın olduğu an siteye girip yardım alıyorsun ve ders ne kadar sürerse o kadar dakikan eksiliyor. Geri kalanını istediğin zaman, bambaşka bir öğretmen ile, başka bir ders için kullanabiliyorsun.
Dersler senin seçtiğin üniversiteli ile karşılıklı olarak işleniyor. Beyaz tahta, video konferans ve chat modüllerinden oluşan sanal sınıfta, sorularını tahtaya yükleyebiliyorsun. Öğretmen ise beyaz tahtaya yazarak ve sesli olarak anlatımını yapıyor. Arşiv bölümünden ise eski derslere geri dönüp tekrar yapabiliyorsun.
Ders bitiminde yapılan değerlendirmeler ve yorumlar öğretmenlerin profillerine yansıyor. Yani dersten önce öğretmenler hakkında daha fazla bilgi edinebiliyorsun.
İyi ineklemeler!
Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir