Sponsorlu Bağlantılar

12.Sınıf Fizik Konu Anlatımı

Categories Ders, Video Kategorisi
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu sayfamızda 12.Sınıf Fizik konu anlatımı videolar, 12.Sınıf Fizik Ders Notları, 12.Sınıf Fizik Konuları,12.Sınıf Fizik Konu Özetlerini ve size katkı sağlayacak birçok kaynağı bir araya getirdik.

Derscalisiyorum.com.tr olarak Konularımızın içinde o konu ile ilgili Ders Notu, Konu Anlatımı Video, Çözümlü Sorular ve ı bir araya getirdik. İyi Çalışmalar.

Uyarı: Aradığınız konuyu bu sayfamızda bulamadıysanız tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum

  1. selamün aleyküm hocam 12.sınıfa geçtim ve kazanmak istediğim bölüm yüksek bir bölüm sayısaldayım. çok çabuk hayallere dalıyorum genelde ünv. hayalleri ve dersler kafamda çok karşıyor program yapsam da sıkıldığım sevmediğim dersleri bırakasım geliyor üzerine gidemiyorum ne yapmam lazım?

    Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:

    Merhabalar. Bu sayfamızda Ders Çalışma İsteği Nasıl Kazanılır, çalışma programı, yöntemi hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate almanızı öneririm ayrıca Sürekli Başarı için yazımızı okumanızı öneririm. Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.

  2. merhabalar hocam ben 12. sınıf sayısal öğrencisiyim bu sene sınava hazırlanıyorum ama bende bir konsantrasyon bozukluğu var ders çalışırkan başkalarının dedikleri çşeyler kafama takılıyor ve odaklanamıyorum ne yapmalıyım?

    1. Dikkatinizi dağıtacak ortamlarda çalışmamaya özen gösterin. Örneğin TV, bilgisayar vb dikkatinizi dağıtıyorsa bunları kapatın veya çalışma ortamınızda bulunmasın. Eğer insanların sesi rahatsız ediyorsa, onları uyarabilirsiniz. Kendiniz için ideal çalışma ortamını hazırlayıp, çalışmaya başlarsanız veriminiz artacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir