12.Sınıf Fizik Konu Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu sayfamızda 12.Sınıf Fizik konu anlatımı videolar, 12.Sınıf Fizik Ders Notları, 12.Sınıf Fizik Konuları,12.Sınıf Fizik Konu Özetlerini ve size katkı sağlayacak birçok kaynağı bir araya getirdik.

Derscalisiyorum.com.tr olarak Konularımızın içinde o konu ile ilgili Ders Notu, Konu Anlatımı Video, Çözümlü Sorular ve Çıkmış Soruları bir araya getirdik. İyi Çalışmalar.

Uyarı: Aradığınız konuyu bu sayfamızda bulamadıysanız tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

"12.Sınıf Fizik Konu Anlatımı" için 3 Yorum

 1. hasret tarafından 12 Kasım 2013 22:07 tarihinde 

  merhabalar hocam ben 12. sınıf sayısal öğrencisiyim bu sene sınava hazırlanıyorum ama bende bir konsantrasyon bozukluğu var ders çalışırkan başkalarının dedikleri çşeyler kafama takılıyor ve odaklanamıyorum ne yapmalıyım?

 2. Admin tarafından 13 Kasım 2013 18:03 tarihinde 

  Dikkatinizi dağıtacak ortamlarda çalışmamaya özen gösterin. Örneğin TV, bilgisayar vb dikkatinizi dağıtıyorsa bunları kapatın veya çalışma ortamınızda bulunmasın. Eğer insanların sesi rahatsız ediyorsa, onları uyarabilirsiniz. Kendiniz için ideal çalışma ortamını hazırlayıp, çalışmaya başlarsanız veriminiz artacaktır.

 3. şeyma tarafından 08 Ağustos 2014 14:27 tarihinde 

  selamün aleyküm hocam 12.sınıfa geçtim ve kazanmak istediğim bölüm yüksek bir bölüm sayısaldayım. çok çabuk hayallere dalıyorum genelde ünv. hayalleri ve dersler kafamda çok karşıyor program yapsam da sıkıldığım sevmediğim dersleri bırakasım geliyor üzerine gidemiyorum ne yapmam lazım?

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:

  Merhabalar. Bu sayfamızda Ders Çalışma İsteği Nasıl Kazanılır, çalışma programı, yöntemi hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate almanızı öneririm ayrıca Sürekli Başarı için yazımızı okumanızı öneririm. Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.