Sponsorlu Bağlantılar

Basınç ve Rüzgarlar Video

Categories Coğrafya Konu Anlatımlı Videolar, Video Kategorisi
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videoda da Basınç (Basınç çeşitleri, basınç farklılığı sonucu rüzgar oluşumu), Rüzgarlar (Rüzgar çeşitleri, adları) ve daha fazla bilgi videoda da bulabilirsiniz.

EK KAYNAK:

Derscalisiyorum.com.tr olarak sitemizdeki Yerşekilleri ve İklimin Etkisi konusuna çalıştıktan sonra aşağıdaki linkten konuyu daha iyi anlamak için coğrafya ders notlarını inceleyebilir veya diğer konu anlatımlı videolardaı izleyebilirsiniz.

Not: Kaynak En Kısa Sürede Eklenecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

6 Yorum

    1. Videoda herhangi bir sorun tespit edemedim. İnternet bağlantınız da sorun olabilir sayfayı tekrar yenileyip deneyin veya farklı bir tarayıcı ile açarsanız sorun büyük ihtimalle gidecektir. Ayrıca İnternet hızınıza bağlı olarak videonun açılması 30 sn kadar sürebilir.

  1. BİRİ SÖZEL ALANADA İKİ FAKÜLTE BİTİRDİM İLK DEFA COĞRAFYA BANA BU KADAR KOLAY GELDİ, TEŞEKKÜRLER.

  2. hoca zaten yakın noktalar dedi.anlamamıssın sanırm.ama guzel anlatıyo degılmıya.hoca sayesinde ygs coğrafyam netti..inş.lys de öyle olur

  3. Hocam ağzınıza sağlık mükemmel anlattınız.Ama bir sorunun çözümünü yanlış yaptınız rüzgar birbirine yakın noktalarda daha hızlı eser o sorunun cevabı D seçeneğı olmalı.9.sınıf müfredatında Sıcak yerel rüzgarlarda var keşke onlarda anlatılsaydı videoda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir