Sponsorlu Bağlantılar

Rasyonel Sayılar Konu Anlatımı Video

Categories Matematik Konu Anlatımlı Videolar, Video Kategorisi
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videoda Matematik Dersinin Rasyonel Sayılar konu anlatımını, rasyonel sayılarda işlem, sıralama, örnek soru çözümleri ve daha Rasyonel sayılar ile ilgili birçok bilgiyi bulabilirsiniz.

EK KAYNAKLAR:

Derscalisiyorum.com.tr olarak Matematik Rasyonel Sayılar konusunu daha iyi anlamanıza katkı sağlamak için sitemizde konu ile ilgili  yazılı bir şeklide ders notumuz (Konun önemli yerlerine ait yazılı bir kaynak),konu ile ilgili örnek soru çözümlerinin bulunduğu ekstra bir video mevcuttur. İstediğiniz kaynağa gitmek için aşağıdaki bağlantılardan birini tıklamanız yeterli olacaktır. İyi Çalışmalar.

Not: Kaynak En Kısa Sürede Eklenecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

4 Yorum

  1. Mrb ben hiçbir videoyu açamıyorum.Yardımcı olurmusun admin?

    Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
    Merhabalar. Ülkemizde Youtube erişimi engellediği için Bu sayfada bulunan videolarında olduğu gibi Youtube kaynaklı videoları izlemede sorun yaşıyorsunuz. Facebook sayfamızda bu sorunu nasıl aşabileceğiniz ile ilgili gerekli açıklamaları yaptım. Eğer sorunun devam ederse tekrar iletişime geçerseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.

  2. Eyvallah hocam 10 numara anlatmışşsın. Not tutup dersi tekrar izleyince herşey yerine oturdu 🙂

  3. bu anlatımın 2. videosu yok sitede videonun sonunda ondalıklılardan bahsediyor ikinci video diyor ama ikinci anlatım videosu yok sitede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir