8.Sınıf Matematik Üslü Sayılar Konu Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videomuz da hocamız önemli konularımızdan biri olan Üslü Sayılar, Üslü Sayılarda dört işlem, Üslü Sayılar ile ilgili önemli yerleri anlatıp ayrıca sizler için seçmiş olduğu soruları çözerek konuyu daha iyi anlamanıza yardımcı olacak.

Video 21 dk 11 sn’dir. Derscalisiyorum.com.tr olarak İbrahim Taş hocamıza videosu için teşekkür ederiz.

Ek Kaynak:

Konu anlatımlı videomuzu seyrettikten sonra derscalisiyorum.com.tr olarak  8.Sınıf Matematik dersini iyi bir şekilde öğrenebilmenize katkı sağlaması için 8.Sınıf Matematik dersinin tüm konu anlatımı videolarını,ders notlarını, örnek soru çözümlerini ve size yardımcı olacak birçok kaynağı bir araya getirdik. 8.Sınıf Matematik ana başlığına gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır. İyi Çalışmalar.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

"8.Sınıf Matematik Üslü Sayılar Konu Anlatımı" için 9 Yorum

 1. Rabia Eken tarafından 22 Mayıs 2013 18:43 tarihinde 

  saolunn

 2. fatih kuloglu tarafından 24 Kasım 2013 22:13 tarihinde 

  ALLAH RAZI OLSUN. 28-29 KASIM SINAVINA BURADAN HAZIRLANIYORUM.

 3. hale nur tarafından 28 Aralık 2013 17:36 tarihinde 

  İbrahim Taş hoca sen çok yaşa.

 4. merveee tarafından 18 Mart 2014 20:30 tarihinde 

  Çok teşekkür edrim. Tüm emeğinize sağlık.Sunavlar için buradan çalışıyorum.

 5. merveee tarafından 21 Nisan 2014 20:23 tarihinde 

  her girdiğimde açılıyordu videolar şimdi açılmıyor tamda teog sıbavına 1 hafta kala nolur yardım edin lütfennnnn!!!!!!!!!!!!!!!!1

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Ülkemizde Youtube erişimi engellediği için Bu sayfada bulunan videolarında olduğu gibi Youtube kaynaklı videoları izlemede sorun yaşıyorsunuz. Facebook sayfamızda bu sorunu nasıl aşabileceğiniz ile ilgili gerekli açıklamaları yaptım. Eğer sorunun devam ederse tekrar iletişime geçerseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.

 6. merveee tarafından 06 Mayıs 2014 13:51 tarihinde 

  bana yadımcı olduğunuz için ve açıklamalarınız için teşekkür ederim.

 7. adsız tarafından 30 Eylül 2014 20:32 tarihinde 

  süper bi site video öznel bi video güzel olmuş konuyu iyice anladım İnsallah bu sene Çarşamba Fen Lisesi(460 civarı puan)kazanırım.

 8. Meryem :) tarafından 09 Kasım 2014 17:00 tarihinde 

  Merhaba uslu sayılarda video izledim açıkçası pek bişey anlamadım ve nasıl caliscagimida bilmiyorum bana nasıl çalışacağım konusunda tüyo verir misiniz ??

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Öncelikle konu anlatımı videoyuyu incelemenizi. Videoyuyu izlerken hocanın vurguladığı, önemli yerleri kısa kısa not alın. Daha sonra kendiniz uğraşarak bolca soru çözün. Yapamadığınız veya yanlış yaptığınız sorular olacaktır. Mutlaka bu soruların cevabını öğrenin. Ayrıca bu sayfamızda çalışma programı, yöntemi hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate almanızı öneririm ayrıca Sürekli Başarı için yazımızı okumanızı öneririm.

 9. yaren seda tarafından 30 Ekim 2017 19:07 tarihinde 

  ben bu kaynağı çok beğendi ama bide videoların üstünde kısa özet olsa ve bu arad her hoca farklı olunca kafam karısıo aynı yapsanız