Sponsorlu Bağlantılar

8.Sınıf Matematik Üslü Sayılar Konu Anlatımı

Categories Eğitim, Video Kategorisi
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Bu videoda hocamız önemli konularımızdan biri olan Üslü Sayılar, Üslü Sayılarda dört işlem, Üslü Sayılar ile ilgili önemli yerleri anlatıp ayrıca sizler için seçmiş olduğu soruları çözerek konuyu daha iyi anlamanıza yardımcı olacak.

Ek Kaynak:

Konu anlatımlı videoyu seyrettikten sonra derscalisiyorum.com.tr olarak  8.Sınıf Matematik dersini iyi bir şekilde öğrenebilmenize katkı sağlaması için 8.Sınıf Matematik dersinin tüm konu anlatımı videolarını,ders notlarını, örnek soru çözümlerini ve size yardımcı olacak birçok kaynağı bir araya getirdik. 8.Sınıf Matematik ana başlığına gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır. İyi Çalışmalar.

Not: Kaynak En Kısa Sürede Eklenecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

9 Yorum

 1. ben bu kaynağı çok beğendi ama bide videoların üstünde kısa özet olsa ve bu arad her hoca farklı olunca kafam karısıo aynı yapsanız

 2. Merhaba uslu sayılarda video izledim açıkçası pek bişey anlamadım ve nasıl caliscagimida bilmiyorum bana nasıl çalışacağım konusunda tüyo verir misiniz ??

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Öncelikle konu anlatımı videoyuyu incelemenizi. Videoyuyu izlerken hocanın vurguladığı, önemli yerleri kısa kısa not alın. Daha sonra kendiniz uğraşarak bolca soru çözün. Yapamadığınız veya yanlış yaptığınız sorular olacaktır. Mutlaka bu soruların cevabını öğrenin. Ayrıca bu sayfamızda çalışma programı, yöntemi hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate almanızı öneririm ayrıca Sürekli Başarı için yazımızı okumanızı öneririm.

 3. süper bi site video öznel bi video güzel olmuş konuyu iyice anladım İnsallah bu sene Çarşamba Fen Lisesi(460 civarı puan)kazanırım.

 4. her girdiğimde açılıyordu videolar şimdi açılmıyor tamda teog sıbavına 1 hafta kala nolur yardım edin lütfennnnn!!!!!!!!!!!!!!!!1

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Ülkemizde Youtube erişimi engellediği için Bu sayfada bulunan videolarında olduğu gibi Youtube kaynaklı videoları izlemede sorun yaşıyorsunuz. Facebook sayfamızda bu sorunu nasıl aşabileceğiniz ile ilgili gerekli açıklamaları yaptım. Eğer sorunun devam ederse tekrar iletişime geçerseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.

 5. Çok teşekkür edrim. Tüm emeğinize sağlık.Sunavlar için buradan çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir