Sponsorlu Bağlantılar

2015 YGS Türkçe Soruları ve Çözümleri

Categories Çıkmış Sorular
Sponsorlu Bağlantılar


Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

2015 YGS Türkçe Soruları ve Çözümleri

Bu sayfamızda  2015 YGS Türkçe  Sorularını ve Çözümlerini, 2015 YGS Türkçe , 2015 YGS Türkçe Cevap Anahtarı, 2015 YGS Türkçe Soruları, 2015 YGS Türkçe Sorularının Çözümlerini görebilirsiniz.

2015 YGS Diğer Derslerin Soruları ve Çözümleri

NOT: YGS Puan Hesaplama Motorumuzu kullanarak tahmini puanınızı hesaplayabilirsiniz.

Soruları Görmek İçin Tıklayınız…

Sponsorlu Bağlantılar

8 Yorum

  1. Hocam size cok tesekkur ederim ederim valla tam istedigim gibi bi siteye yonlendirdiniz 🙂 tabi insallah kazanirim kazaninca burdan sizinle sevincimi paylasacagim 😀

    1. Merhabalar. Zaten bildiğiniz üzere Tıp için üstün başarı gerekiyor. Ful değilde. Aslında puan hesaplama motorlarını kullanarak daha iyi bir fikir elde edebilirsiniz. Örneğin puanza.com burada geçmiş yıllara göre sıralamanızı da görebilirsiniz. YGS sıralamanızı 40.000’e ayarlayıp 15.000 için ne kadar bir başarı elde etmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Tabi ki hedefiniz burada gördüğünüz sonuçlardan her zaman yüksek olsun 🙂

  2. hocam ygs de sıralamam 50 bin tıp eczacılık istiyom lys nasıl bir başarı yakalamam gerekli

    1. Merhabalar. Net sayısı vererek sizi yanılmak istemem. Puan hesaplama motorlarını kullanarak daha iyi bir fikir elde edebilirsiniz. Örneğin puanza.com burada geçmiş yıllara göre sıralamanızı da görebilirsiniz. YGS sıralamanızı 320 bine ayarlayıp hedefiniz için ne kadar bir başarı elde etmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

  3. hocam merhablar ygs açıklandı ben size danışacaktm ygs sıralamam 40 bin hedefim tıp tı sizce lys de ilk onbeş bine çekmem mümkünmü yönlendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir