Sponsorlu Bağlantılar

2013 LYS-4 Felsefe Grubu Soruları ve Çözümleri

Categories Çıkmış Sorular
Sponsorlu Bağlantılar


Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

2013 LYS-4 Felsefe Soruları ve Çözümleri

Bu sayfamızda 15 Mayıs 2013 tarihinde yapılan LYS-4 Sosyal Bilimler Sınavında sorulan 32 adet Felsefe Grubu  sorusunu ve çözümlerini bulabilirsiniz.  Felsefe Grubu içinde Psikoloji, Mantık, Sosyoloji ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Sorularının Çözümlerini bulabilirsiniz. 

Videomuz da ilk olarak sınavda sorulan 8 tane psikoloji soruları çözülecek, 9 ve 16. soruları arasında ise Sosyoloji sorularının çözümleri, 17 ve 24. Sorular arasında da mantık sorularının çözümlerini bulabilirsiniz. 25. Sorudan sonra 32. soruya kadar Felsefe grubunun altında yer alan din kültürü ve ahlak bilgisi sorularının çözümlerini bulabilirsiniz. Din Kültürü ve ahlak bilgisi sorularını yasal olarak alanlar ve İmam Hatip Mezunlarını çözecektir. Ek olarak bu yıl ilk kez sorulan din kültürü ve ahlak bilgisi sorularından muaf tutulan adaylara, LYS-4’de sosyal bilimler sınavında yer alan felsefe grubu altındaki psikoloji alanından 3, sosyoloji alanından 3, mantık alanından 2 soru soruldu.

http://www.youtube.com/watch?v=urbemQqd7m8

Anahtar Kelimeler: 2013 LYS-4 Mantık Soruları ve Çözümleri, 2013 LYS-4 Psikoloji Soruları ve Çözümleri, 2013 LYS-4 Sosyoloji Soruları ve Çözümleri, 2013 LYS Sosyal Bilimler Felsefe Sorularının Çözümleri, LYS Sosyal Bilimlerde Çıkmış Sorular ve Çözümleri 2013 LYS-4 Felsefe Soruları ve Çözümleri, 2013 LYS-4 Felsefe Çıkmış Sorular, Bu sene LYS Felsefe çıkmış sorular, LYS Felsefe Çıkmış Soruların Çözümlerini İzle, 2013 LYS Felsefe Soruları videolu anlatım, LYS Felsefe çıkan sorular zor mu?, 2013 LYS Din Kültürü Soruları ve Çözümleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir