Sponsorlu Bağlantılar

Önlisans 2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları

Categories Bölüm Puanları
Sponsorlu BağlantılarKız ve Erkek Öğrenci Yurtları için TIKLAYINIZ.

Önlisans 2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları:

Bu sayfamızda 2019 Yılında Üniversite bölüm tercihi yapacak olan arkadaşlarımız için,Önlisans Bölümlerini (2 Yıllık) Taban ve Tavan Puanları, Kontenjanları, Türkiye Sıralaması, Bölümün Genel Özelliklerini, Bu Bölümden Mezun Olduktan Sonra Mesleğin Çalışma Alanlarını, Mesleğin Gelecekteki Durumu, Mesleği Seçen Kişinin Sahip Olması Gereken Nitelikler, Kazanç Durumu ve İş Bulma Olanakları ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Ayrıca puan hesaplaması yapabilmeniz için sitemize bir puan hesaplama uygulaması koyduk. Puan Hesaplama Tablosundaki veriler en son sınavdaki veriler göz önüne alınarak oluşturulmuştur. 

YKS Puan Hesaplama…

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları

Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

  1. Merhabalar hocam. Ben bu yıl ticaret meslek lisesi muhasebe bölümünden mezun oldum. İki yıllık sınavsız geçiş yapacağım. Bu bölümleri düşünüyorum. Bankacılık , Deniz ve Liman İşletmeciliği, Emlak ve Emlak Yönetimi Sağlık kurumları işletmeciliği, Uluslararası Ticaret Yönetimi , Sigortacılık, Sivil hava ulaştırma işletmeciliği . Fakat nerde hangi üniversitelerde olduğunu bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir