İntegral Konu Anlatımı Video

Sponsorlu Bağlantılar

Bu videolarımızda İntegral Konusunun geniş konu  anlatımı,kuralları, genel özellikleri, konun püf noktalarını, ayrıca özenle seçilmiş örnek soruların çözümlerini videomuzda bulabilirsiniz.

Video 42 dk 10 sn’dir. Özlem Yılmaz Hocamıza videosu için teşekkür ederiz.

EK KAYNAKLAR:

Derscalisiyorum.com.tr olarak Matematik İntegral konusunu daha iyi anlamanıza katkı sağlamak için sitemizde konu ile ilgili  yazılı bir şeklide ders notumuz (Konun önemli yerlerine ait yazılı bir kaynak),konu ile ilgili örnek soru çözümlerinin bulunduğu ekstra videolarımız ve geçmiş yıllarda ÖSS,YGS ve LYS de çıkmış sorular ve çözümleri de mevcuttur. İstediğiniz kaynağa gitmek için aşağıdaki bağlantılardan birini tıklamanız yeterli olacaktır. İyi Çalışmalar.

YouTube Preview Image

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sayfamız

5 Yanıt “İntegral Konu Anlatımı Video”

 1. baran

  Mar 28. 2013

  çok güzel yazdı formülleri :)
  bazen yanlış söylesede çok iyi formül yazıyor

 2. Nihat

  May 16. 2013

  evet baran haklısın. defterden tahtaya her okuma yazma bilen geçirir heralde, öğretmen olmasına gerek yok. ayrıca kamerayı kullanan da çok geç kalıyor

 3. muhammet

  Haz 13. 2013

  abiiii insan bi örnek çözer yaaaaaaaaa :)

  • Admin

   Haz 14. 2013

   Yukarıdaki ek kaynaklar bölümünden İntegral konusu ile ilgili örnek soruların çözüldüğü videolara ulaşabilirsiniz.

 4. betül zehra

  Nis 19. 2014

  yaaa açılmıyorr

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Ülkemizde Youtube erişimi engellediği için Bu sayfada bulunan videolarında olduğu gibi Youtube kaynaklı videoları izlemede sorun yaşıyorsunuz. Facebook sayfamızda bu sorunu nasıl aşabileceğiniz ile ilgili gerekli açıklamaları yaptım. Eğer sorunun devam ederse tekrar iletişime geçerseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.