İntegral Konu Anlatımı Video

Sponsorlu Bağlantılar

Bu videolarımız da İntegral Konusunun geniş konu  anlatımı, Belirsiz İntegral,  İntegral Değişken Değiştirme, Basit Kesirlere Ayırma, Kısmi İntegral, İntegral kuralları, genel özellikleri, konun püf noktalarını, ayrıca özenle seçilmiş örnek soruların çözümlerini videomuz da bulabilirsiniz.

Şenol Hocamıza videosu için teşekkür ederiz.

EK KAYNAKLAR:

Derscalisiyorum.com.tr olarak Matematik İntegral konusunu daha iyi anlamanıza katkı sağlamak için sitemizde konu ile ilgili  yazılı bir şeklide ders notumuz (Konun önemli yerlerine ait yazılı bir kaynak),konu ile ilgili örnek soru çözümlerinin bulunduğu ekstra videolarımız ve geçmiş yıllarda ÖSS,YGS ve LYS de çıkmış sorular ve çözümleri de mevcuttur. İstediğiniz kaynağa gitmek için aşağıdaki bağlantılardan birini tıklamanız yeterli olacaktır. İyi Çalışmalar.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

"İntegral Konu Anlatımı Video" için 5 Yorum

 1. baran tarafından 28 Mart 2013 00:42 tarihinde 

  çok güzel yazdı formülleri 🙂
  bazen yanlış söylesede çok iyi formül yazıyor

 2. Nihat tarafından 16 Mayıs 2013 16:33 tarihinde 

  evet baran haklısın. defterden tahtaya her okuma yazma bilen geçirir heralde, öğretmen olmasına gerek yok. ayrıca kamerayı kullanan da çok geç kalıyor

 3. muhammet tarafından 13 Haziran 2013 22:46 tarihinde 

  abiiii insan bi örnek çözer yaaaaaaaaa 🙂

 4. Admin tarafından 14 Haziran 2013 09:28 tarihinde 

  Yukarıdaki ek kaynaklar bölümünden İntegral konusu ile ilgili örnek soruların çözüldüğü videolara ulaşabilirsiniz.

 5. betül zehra tarafından 19 Nisan 2014 16:10 tarihinde 

  yaaa açılmıyorr

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Ülkemizde Youtube erişimi engellediği için Bu sayfada bulunan videolarında olduğu gibi Youtube kaynaklı videoları izlemede sorun yaşıyorsunuz. Facebook sayfamızda bu sorunu nasıl aşabileceğiniz ile ilgili gerekli açıklamaları yaptım. Eğer sorunun devam ederse tekrar iletişime geçerseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.