Sponsorlu Bağlantılar

Bileşikler Konu Anlatımı Video

Sponsorlu Bağlantılar

Bileşikler Konu Anlatımı Video

YGS, Lise Bileşikler Konu Anlatımı Video, Bileşiklerin Sınıflandırılması, Bileşiklerin Adlandırılması Konu Anlatımını bu videomuzun içinde bulabilirsiniz.
İyi Çalışmalar.

EK KAYNAKLAR:

Bileşikler  konusu ile ilgili sitemizde ders notumuz (yazılı doküman) ve Bileşikler ile ilgili geçmiş yıllarda YGS,LYS ve ÖSS’de çıkmış sorular ve çözümleri mevcuttur. Aşağıdaki bağlantılardan birini tıklayarak kaynağa ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sayfamız

3 Yanıt “Bileşikler Konu Anlatımı Video”

 1. rüzgar

  Ağu 30. 2013

  merhabalar ben üniversite sınavına hazırlanıyorum.12. sınıfa geçtim tm ciyim hemşireliği istiyorum fen konularını sadece 9 da gördüm şimdide biraz bakıyorum diyelim ki hemşireliği tutturdum üniversiteye gidersem fen konularında zorlanır mıyım ve sadece 9. sınıfta gördüklerim bana yeter mi?

  • Admin

   Eyl 02. 2013

   9.Sınıfta gördükleriniz yeterli olmayacaktır özellikle biyoloji ancak Fen konuları sizi korkutmasın sizin hedefinize odaklanın inanın üniversiteyi kazanınca fen konularını rahatlıkla verebilirsiniz.

 2. seda

  Oca 15. 2014

  ben hemşireyim.sınav için çalışman gerekir fen konularına kazandıktan sonra okuldaki seni zorlamayacaktır zaten ilk kez sağlık dersleriyle karşılaşacağın için feni falan unutursun:)))