11.Sınıf Dersleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sayfamızda 11.Sınıfta okuyan öğrenci arkadaşlarımız için 11.Sınıfın dersleri olan Matematik, Dil ve Anlatım,  Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri, Edebiyat, Almanca, Tarih, Coğrafya, İngilizce Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Derslerini ve size katkı sağlayacak birçok kaynağı bir araya getirdik.

Derslerimizin içinde konu anlatımları, ders notları, çözümlü sorular, konu özetleri, çıkmış sorular ve konu anlatımlı videoları bulabilirsiniz.

Derscalisiyorum.com.tr olarak eğitimin her seviyesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. İyi Çalışmalar.

11.Sınıf Dersleri

 11.Sınıf Matematik Konu Anlatımı

 11.Sınıf Kimya Konu Anlatımı

 11.Sınıf Fizik Konu Anlatımı

 11.Sınıf Biyoloji Konu Anlatımı

 11.Sınıf Dil ve Anlatım Konu Anlatımı

 11.Sınıf Edebiyat Konu Anlatımı

 11.Sınıf Geometri Konu Anlatımı

 11.Sınıf Coğrafya Konu Anlatımı

 11.Sınıf Almanca Konu Anlatımı

 11.Sınıf İngilizce Konu Anlatımı

11.Sınıf Yardımcı Kaynaklar

 11.Sınıf Yazılı Soruları

 11.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

 

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sayfamız

9 Yanıt “11.Sınıf Dersleri”

 1. ipek

  May 25. 2013

  ben rehberliğe soru sormak istiyorum ama nereden soracağımı bilemiyorum yardım edermisiniz

  • Admin

   May 26. 2013

   Sitemizdeki rehberlik bölümüne herhangi bir soru sormak veya görüşlerini bildirmek isteyen arkadaşlarımız sayfaların altındaki Yorum Alanlarına yorum bırakmaları veya admin@derscalisiyorum.com mail atmaları yeterli olacaktır. Sorularınızın cevapları en kısa sürede verilecektir. İyi Çalışmalar.

 2. ebru

  Eyl 16. 2013

  mrblar bn buraya soru sormuştum ama cevp verildi mi verilmedi mi diye bkaıyım dedim bulamadım nasıl bulacağımıda blmiyorum yardım edin birde sorum şu ki ygs ye nasıl çlışmalyız????????????????

 3. anıl

  Ara 20. 2013

  arkadaşlar 11.sınıf derslerinde kimya biyoloji var mı

  • Admin

   Ara 20. 2013

   Okuduğunuz bölüme göre değişir. Sayısal okuyanlar için mevcut.

 4. yeliz

  Mar 31. 2014

  hocam mail atıyorum verdiğiniz adresten hata cıktı diyo ne yapmalıyım?

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  admin@derscalisiyorum.com mail adresim dilerseniz oradan mail atabilirsiniz eğer erişimde sorun yaşıyorsanız sayfamıza yorum olarak iletmek istediğinizi mesajı yazıp en son alt kısma mail adresinizi belirtirseniz cevabını mail adresinize yollayabilirim. (Yorumlar tarafımdan onaylanmadan yayınlanmaz o yüzden sorunuzu rahatlıkla dile getirebilirsiniz)

 5. Büşra

  Eyl 01. 2014

  11. sınıfa gectim eşit agırlık okuyorum ama hemşire olmak istiyorum matematikte iyi sayılırımn bu konuda ne yapacağım hakkında blgi verir misiniz lütfen

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Önünüzdeki süreyi iyi değerlendirin. Bu sayfamızda çalışma programı, yöntemi hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate almanızı öneririm ayrıca Sürekli Başarı için yazımızı okumanızı öneririm. Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.

 6. Furkan Enes

  Eki 04. 2014

  Ben yukarıda inkilap tarihi ve atatürkçülük dersini göremedim hoca özet ödevi verdi ilk 12 sayfayı da. bir yardımcı olsanız.mecbur kalırsam bn kendim yaparım da şimdi siz yapsanız ben sizinkine çaılışırım kendim yaptığım aralık.

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:
  Merhabalar. Sitemizin kuruluş amacında Ödev paylaşımı mantığından kaçınılmış daha çok öğrencilere yardımcı kaynak olması mantığı ile kurulmuştur. Bu yüzden ödevleri sizin yapmanız daha doğru olacaktır.