12.Sınıf Fizik Konu Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sayfamızda 12.Sınıf Fizik konu anlatımı videolar, 12.Sınıf Fizik Ders Notları, 12.Sınıf Fizik Konuları,12.Sınıf Fizik Konu Özetlerini ve size katkı sağlayacak birçok kaynağı bir araya getirdik.

Derscalisiyorum.com.tr olarak Konularımızın içinde o konu ile ilgili Ders Notu, Konu Anlatımı Video, Çözümlü Sorular ve Çıkmış Soruları bir araya getirdik. İyi Çalışmalar.

 Isı-Sıcaklık (Madde ve Özellikleri)

 Kondansatörler

 Düzlem Aynalar

 Işığın Kırılması

 Gölge

 Işık Teorileri

 Radyoaktivite

 Genleşme (Madde ve Özellikleri)

 Basit Harmonik Hareket

 Alternatif Akım

 Küresel Aynalar

 Renkler

 Mercekler

 Kimyasal Bağlar

Uyarı: Aradığınız konuyu bu sayfamızda bulamadıysanız tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sayfamız

3 Yanıt “12.Sınıf Fizik Konu Anlatımı”

 1. hasret

  Kas 12. 2013

  merhabalar hocam ben 12. sınıf sayısal öğrencisiyim bu sene sınava hazırlanıyorum ama bende bir konsantrasyon bozukluğu var ders çalışırkan başkalarının dedikleri çşeyler kafama takılıyor ve odaklanamıyorum ne yapmalıyım?

  • Admin

   Kas 13. 2013

   Dikkatinizi dağıtacak ortamlarda çalışmamaya özen gösterin. Örneğin TV, bilgisayar vb dikkatinizi dağıtıyorsa bunları kapatın veya çalışma ortamınızda bulunmasın. Eğer insanların sesi rahatsız ediyorsa, onları uyarabilirsiniz. Kendiniz için ideal çalışma ortamını hazırlayıp, çalışmaya başlarsanız veriminiz artacaktır.

 2. şeyma

  Ağu 08. 2014

  selamün aleyküm hocam 12.sınıfa geçtim ve kazanmak istediğim bölüm yüksek bir bölüm sayısaldayım. çok çabuk hayallere dalıyorum genelde ünv. hayalleri ve dersler kafamda çok karşıyor program yapsam da sıkıldığım sevmediğim dersleri bırakasım geliyor üzerine gidemiyorum ne yapmam lazım?

  Derscalisiyorum.com Yöneticisi Cevap:

  Merhabalar. Bu sayfamızda Ders Çalışma İsteği Nasıl Kazanılır, çalışma programı, yöntemi hakkında detaylı bir açıklama var uyarıları ve taktikleri dikkate almanızı öneririm ayrıca Sürekli Başarı için yazımızı okumanızı öneririm. Kafanıza takılan bir soru olursa her zaman iletişime geçebilirsiniz.